Oferty pracy 
Oferty kandydatów 
Szkolenia 
Wzory CV 
Urzędy pracy 
Zawody 
Linki 
EURES 
Agencje pośrednictwa 
STRONA GŁÓWNA
szukaj
OFERTY PRACY

Numer ofertyStanowiskoZakres
pracy
Miejsce
pracy
Kontakt
GCI.24.2017RECEPCJONISTKA• wsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach, • przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań • zarządzanie korespondencją • obsługa centrali telefonicznej

Kwalifikacje: • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów zaocznych, • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym, • znajomość języka rosyjskiego –dodatkowy atut, • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, • umiejętność samodzielnego działania, jak również pracy w zespole, • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność i dokładność, • umiejętność organizacji pracy.


Umiejętności:  


Inne: • możliwość zdobywania nowych i ciekawych doświadczeń w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży • zatrudnienie na podstawie stażu na okres 6 miesięcy. Aplikacje spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 28.04.2017 na adres: magdalena.wyzinska@dsm.com W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: STAŻ-RECEPCJA Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
MszczonówInfocentrum
GCI.23.2017PRACOWNIK DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI- utrzymanie czystości w pomieszczeniach użytkowych firmy

Kwalifikacje: - obowiązkowość, solidność, rzetelność - dokładność


Umiejętności:  


Inne: - czas pracy: 40 godzin tygodniowo, dni pracy 5 dni w tygodniu - umowa: umowa o pracę - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: rekrutacja@mostva.com.pl kontakt pod numerem: 502 731 302 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Ciemno-Gnojna, gm. Mszczonów, dojazd własnyInfocentrum
GCI.22.2017SPRZEDAWCA- sprzedaż artykułów - obsługa kasy fiskalnej

Kwalifikacje: - prawo jazdy kat. B mile widziane


Umiejętności:  


Inne: - czas pracy: 8h, dwie zmiany - umowa: umowa o pracę - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 696-221-821 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Karolew 17, 05-652 PniewyInfocentrum
GCI.21.2017POMOC NAUCZYCIELA- pomoc w opiece nad dziećmi w grupie

Kwalifikacje: - wiek 25-55 lat - kobiety - kompetentność - odpowiedzialność - doświadczenie w pracy z dziećmi - umiejętność budowania dobrych relacji z dziećmi


Umiejętności:  


Inne: - czas pracy: 8h, od poniedziałku do piątku - umowa: umowa o pracę - wynagrodzenie: 1700 – 1800 zł netto/miesiąc Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 607-105-681 Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
MszczonówInfocentrum
GCI.20.2017NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO- prowadzenie grupy przedszkolnej

Kwalifikacje: - wiek 25-55 lat - kobiety - wykształcenie pedagogiczne - odpowiedzialność, - kompetentność, - umiejętność budowania dobrych relacji z dziećmi


Umiejętności: 


Inne: - czas pracy: 8h, od poniedziałku do piątku - umowa: umowa o pracę - wynagrodzenie: 2000 – 2200 zł/miesiąc Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 607-105-681 Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
RozalinInfocentrum
GCI.18.2017OPERATORA WAGI SAMOCHODOWEJ- zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - wykształcenie średnie lub zawodowe - obsługa komputera w systemie Windows - aktualne zaświadczenie o niekaralności - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość


Umiejętności:  


Inne: - czas pracy, wynagrodzenie, umowa: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Oferujemy: - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość podnoszenia kwalifikacji Oferty prosimy składać w formie elektronicznej na adres e-mail: bdubicki@conpol.pl Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
MszczonówInfocentrum
GCI.17.2017MECHANIK SAMOCHODOWY- zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - praktyczna umiejętność naprawy różnych pojazdów, - doświadczenie w zawodzie mechanika, - dbałość o bezpieczeństwo, czystość i porządek w warsztacie.


Umiejętności:  


Inne: - czas pracy, wynagrodzenie, godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej - umowa: cywilnoprawna lub inna uzgodniona forma Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: kadry@hpm.com.pl Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
ZbirożaInfocentrum
GCI.15.2017PRACOWNIK DO OBSŁUGI GOŚCI (3 os.)- zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - wiek do 30 r. ż. - kobieta - uczciwość - prawo jazdy kat. B - książeczka sanitarno-epidemiologiczna


Umiejętności: - sumienność


Inne: - czas pracy, umowa, wynagrodzenie, godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ) na adres: folwark@gmail.com Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Badów GórnyInfocentrum
GCI.14.2017DORĘCZYCIEL- doręczanie poczty

Kwalifikacje: - sumienność


Umiejętności:  


Inne: - czas pracy: od poniedziałku do piątku - umowa, wynagrodzenie, godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: centrumwysylkowe@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: 517757365
Żyrardów, Grodzisk Maz.Infocentrum
GCI.13.2017OSOBY DO SPRZĄTANIA zgodny ze stanowiskiem

Kwalifikacje: kobiety, doświadczenie mile widziane,


Umiejętności:  


Inne: czas pracy: od poniedziałku do piątku umowa, wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej radoslaw.gorzynski@bi-met.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 503-103-658 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
MszczonówInfocentrum
GCI.12.2017PRACOWNIK W SADOWNICTWIE (2 os.)- praca w sadzie i plantacji iglaków

Kwalifikacje: - brak


Umiejętności: - brak


Inne: - umowa: umowa zlecenie - czas pracy, wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 691-428-138 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Marków TowarzystwoInfocentrum
GCI.10.2017RECEPCJONISTKA• wsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach, • przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań • zarządzanie korespondencją • obsługa centrali telefonicznej

Kwalifikacje: • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów zaocznych, • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym, • znajomość języka rosyjskiego –dodatkowy atut, • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, • umiejętność samodzielnego działania, jak również pracy w zespole, • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność i dokładność, • umiejętność organizacji pracy.


Umiejętności:  


Inne: • możliwość zdobywania nowych i ciekawych doświadczeń w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży • zatrudnienie na podstawie stażu na okres 3 miesięcy. Aplikacje spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 10.03.2017 na adres: magdalena.wyzinska@dsm.com W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: STAŻ-RECEPCJA Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
MszczonówInfocentrum
GCI.09.2017PRACOWNIK BIUROWYorganizacja i koordynacja pracy biura

Kwalifikacje: zgodne ze stanowiskiem


Umiejętności: dobra organizacja pracy


Inne: rodzaj umowy: umowa o pracę, czas i godziny pracy: 8h/dziennie, pon-nd, wynagrodzenie do uzgodnienia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: pawel.regulski@scatman.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 694-428-055
Budy MszczonowskieInfocentrum
GCI.07.2017PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY-STAŻ-staż z Urzędu Pracy w Żyrardowie na okres 12 miesięcy (z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę) -tworzenie i kompletowanie dokumentów poprzez wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych; -kontrola zgodności i poprawności danych i informacji dotyczących działalności danej komórki organizacyjnej (w tym rejestracja anomalii i rozbieżności); -terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji ustnych oraz dokumentów papierowych i elektronicznych zgodnie ze zdefiniowanym obiegiem informacji (w tym sporządzanie wymaganych raportów); -archiwizowanie i kopiowanie dokumentów zgodnie z zdefiniowanym obiegiem dokumentów i bieżącymi potrzebami.

Kwalifikacje: -wykształcenie średnie, -status osoby bezrobotnej (oferta - staż z Urzędu Pracy w Żyrardowie) - tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę -znajomość obsługi komputera (MS Office), -doświadczenie w pracy w dziale administracji lub magazynu,


Umiejętności:  


Inne: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: FM Polska Sp. z o.o., Dział Personalny VMS, ul. Ługowa 30, 96-320 Mszczonów, tel. 46 857 03 20 Zachęcamy do aplikowania na ofertę pracy poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e3c56840f38a4add921d5545f86b0f5a Wszystkie nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie Portalu Rekrutacyjnego: http://www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy ul. Ługowej 30 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
MszczonówInfocentrum
GCI.04.2017SPRZĄTACZKA/POMOC KUCHNI- zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - wiek do 55 l, - doświadczenie mile widziane


Umiejętności:  


Inne: - rodzaj umowy: umowa zlecenie (w okresie próbnym) później umowa o pracę, - czas i godziny oraz wynagrodzenie podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel: 602-572-180 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Książenice, Al. Marylskiego 7, 05-825 Grodzisk MazowieckiInfocentrum
GCI.98.2016PRACOWNIK BIUROWY- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, - praca z programami MS

Kwalifikacje: - znajomość MS Office, w szczególności MS Excel


Umiejętności: - dyspozycyjność, - dokładność, - odpowiedzialność, - sumienność, - dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy pod presją czasu


Inne: - rodzaj umowy: umowa o pracę, - czas i godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV ze zdjęciem na adres: karolina.kubaszewska@pekabex.pl Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
MSZCZONÓW, BADOWO MŚCISKA UL. GRÓJECKA 19Infocentrum
P16/12/ASYSTENT KOSZTORYSANTA- przygotowywanie zestawień elementów prefabrykowanych - praca z programami MS WORD, EXCEL

Kwalifikacje: - znajomość MS Office - min. Średnie (mile widziane techniczne)


Umiejętności: - dyspozycyjność, - dokładność, - odpowiedzialność, - sumienność, - dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy pod presją czasu


Inne: - rodzaj umowy: umowa o pracę, - czas i godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV ze zdjęciem na adres: karolina.kubaszewska@pekabex.pl Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
MSZCZONÓW, BADOWO MŚCISKA UL. GRÓJECKA 19Infocentrum
GCI.94.2016MAGAZYNIER• Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Kwalifikacje: • Dyspozycyjność • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe • Umiejętność pracy w zespole • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań


Umiejętności:  


Inne: Wybranej osobie zaproponujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe, • Zmianowy system pracy ( pon.-pt.) • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania • Możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres: rekrutacja@fiege.pl bądź prosimy aplikować za pośrednictwem poniższego linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=317c4fd0642d4ac0aaa14b9be2fb4ed1 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.
MszczonówInfocentrum
P16/10/PRACOWNIK FIZYCZNY- zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - sumienność


Umiejętności: - chęć do pracy


Inne: - rodzaj umowy, czas i godziny pracy podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 691-428-138
Marków TowarzystwoInfocentrum
GCI.82.2016POMOC KUCHENNAzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych


Umiejętności: sumienność uczciwość


Inne: rodzaj umowy: umowa o pracę na pełen etat czas i godziny pracy podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: 606-961-196
Słabomierz Infocentrum
GCI.81.2016MAGAZYNIER- Zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - Doświadczenie pracy na stanowisku – Magazynier - Znajomość operacji magazynowych - Uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane na suwnice. - Gotowość do pracy w systemie zmianowym. - Zaświadczenie o niekaralności


Umiejętności: - Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność


Inne: - Praca na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem - Możliwości rozwoju - rodzaj umowy, czas i godziny pracy podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji CV na adres rekrutacja@fincoserwis.pl Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Nowa BukówkaInfocentrum
GCI.78.2016 ASYSTENT/KA DS. EXPORTU codzienny kontakt z klientami zagranicznymi i firmami siostrzanymi; - przyjmowanie zamówień od klientów, sprawdzanie ich poprawności i wprowadzanie do systemu; - potwierdzanie zamówień, informowanie klienta o terminach realizacji zamówień; - kontrola wysyłek i płatności klientów; - i formowanie klientów o opóźnieniach zgodnie z otrzymanymi informacjami od innych działów; -współpraca z działem produkcji/logistyki przy ustalaniu terminów realizacji zamówień; - współpraca z magazynem przy dodatkowych wysyłkach do klientów; - współpraca z agencjami i urzędami celnymi w zakresie dostaw wewnątrzunijnych i eksportu; - uzupełnianie prognoz zamówień klientów; - kontrola i uzupełnianie bazy danych i kartotek klientów.

Kwalifikacje: - minimum średniego wykształcenia (mile widziane wyższe, lub w trakcie studiów – kierunek logistyka, transport itp.); - znajomości j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B2; - znajomości pakietu MS Office; - łatwości nawiązywania kontaktów.


Umiejętności: - umiejętności negocjacji; - dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności; - umiejętności pracy w zespole; - nastawienia na realizację zadań i zaangażowania w ich wykonywanie; - umiejętności szybkiego uczenia się.


Inne: - stabilne zatrudnione w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - ciekawa praca umożliwiająca rozwój zawodowy i zdobycie bogatego doświadczenia; - umowę o pracę na pełen etat; - praca od Pon. do Pt. w godzinach 8:15-16:30; -pakiet socjalny. - wynagrodzenie podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji CV na adres rekrutacja@ykk.pl w temacie wpisując „Asystent/ka ds. Eksportu – 08.2016”, lub dostarczenie do biura firmy w Pogorzałkach przy ulicy Tarczyńskiej 119, 96-320 Mszczonów. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
MszczonówInfocentrum
GCI.77.2016SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - KRAJOWY- poszukiwanie transportów, - kontakt z klientem i/lub przewoźnikiem, - stały kontakt z kierowcami, - kompletowanie dokumentów, - prowadzenie własnych aut, - dbanie o dobre relacje z klientami.

Kwalifikacje: - znajomość j. angielskiego obowiązkowo, - mile widziana znajomość j. hiszpańskiego/ j. francuskiego, - doświadczenie na podobnym stanowisku.


Umiejętności: - co najmniej dobra znajomość programu Microsoft Excel.


Inne: - czas pracy: poniedziałek-piątek, godz. 8-16 (ewentualnie 9-17) - rodzaj umowy i wynagrodzenie do uzgodnienia Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: fhu.janex@wp.pl, lub o kontakt telefoniczny: 605 22 44 53 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Mszczonów, ul. Piekarska 14Infocentrum
GCI.74.2016OPERATOR MASZYN/PRACOWNIK LINIOWY- zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: - praca w systemie 3 – zmianowym - zdolności manualne, zaangażowanie - aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna


Umiejętności: - pracowitość


Inne: - czas pracy: 3 zmianowy - rodzaj umowy: umowa o pracę - wynagrodzenie: w okresie próbnym *operator maszyn: 20 zł brutto/h *pracownik liniowy: 17 zł brutto/h Po okresie próbnym wysokość zarobków zwiększa się. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 668-660-371, 46 857 10 03 wew. (424) Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kadry@flis.pl (w tytule podając wybrane stanowisko) Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
KuranówInfocentrum
GCI.72.2016PRACOWNIK GOSPODARCZY- Wykonywanie czynności porządkowych na terminalu. - Wybieranie z węgla kamieni oraz elementów metalowych . - Wykonywanie pomiarów temperatury składowanego węgla. - Pomoc w naprawach i czynnościach przeglądowych sortownika. - Sporządzanie raportu pracy ładowarki. - Wykonywanie innych prac i czynności zleconych przez Kierownika Terminala.

Kwalifikacje: - mężczyźni, - dokładność.


Umiejętności: - sumienność, - pracowitość.


Inne: - czas pracy: poniedziałek-piątek, 8-16 - rodzaj umowy: umowa o pracę - wynagrodzenie: – podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kwiatkowski@oaoktk.com
MszczonówInfocentrum
GCI.68.2016KIEROWCA/KURIER DHL- załadunek, rozwóz, zbiór przesyłek

Kwalifikacje: - mężczyźni, - sumienność, - wykształcenie średnie, - prawo jazdy kat. B.


Umiejętności: - punktualność


Inne: - rodzaj umowy: umowa o pracę, - czas pracy: 5 dni w tygodniu, pon - pt - godziny pracy: od 6 rano do 18/19 - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV ze zdjęciem drogą mailową na adres: grimagroup@gmail.com, lub kontakt telefoniczny: 513 987 513, 793 594 945 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Mszczonów i okolice – załadunek Warszawa ul. Osmańska 2Infocentrum
GCI.66.2016OPERATOR SORTOWNI- obsługa techniczna sortownika

Kwalifikacje: - doświadczenie - uprawnienia - umiejętność obsługi sortownika


Umiejętności: - sumienność


Inne: - rodzaj umowy: umowa o pracę, - czas pracy: 5 dni w tygodniu, - godziny pracy: 8-16, - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV drogą mailową na adres: pytlowski@oaoktk.com lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 663 634 555 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
MszczonówInfocentrum
GCI.65.2016SPECJALISTA DS. TRANSPORTU- organizowanie transportów międzynarodowych i krajowych, - utrzymywanie kontaktów z klientami oraz przewoźnikami, - pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, - wybór podwykonawców oraz nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu, - przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej i transportowej, - monitorowanie realizacji zleceń, - pomoc w bieżących sprawach.

Kwalifikacje: - wykształcenie min. średnie, preferowane: wyższe. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z transportem, logistyką etc. - doświadczenie związane ze spedycją międzynarodową i krajową, transportem lub logistyką - dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego - znajomość rynku firm transportowych - dobra znajomość MS Office, programów transportowych (np. Trans, Timo), Internetu


Umiejętności: - zdolności do podejmowania szybkich i trafnych decyzji, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności rozwiązywania problemów, odporność na stres.


Inne: - rodzaj umowy: umowa o pracę, - praca w stabilnej, rozwijającej się firmie, - godziny pracy, czas pracy, wynagrodzenie (atrakcyjne): – podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV drogą mailową na adres: andrzej@agratrans.pl Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Józefów 1a, 05-652 PniewyInfocentrum
GCI.57.2016KIEROWCA KAT. C+E- kierowca, obsługa codzienna pojazdów

Kwalifikacje: - prawo jazdy kat C + E - karta kierowcy - uprawnienia na wózek elektryczny "paleciak"


Umiejętności: - zdyscyplinowanie


Inne: - wynagrodzenie, dni pracy, godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej - rodzaj umowy: umowa o pracę Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: majtrans44@interia.pl, lub o kontakt telefoniczny: 785 653 501 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
MSZCZONÓW, centrum dystrybucji BIEDRONKAInfocentrum
GCI.39.2016POMOC KUCHENNA (2 os.)- praca w kuchni

Kwalifikacje: - wiek do 55 roku życia, - kobieta, - sumienność, - doświadczenie mile widziane, - książeczka do celów sanepidarno – epidemiologicznych.


Umiejętności: - umiejętność pracy w zespole.


Inne: - rodzaj umowy: umowa o pracę, - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, - godziny pracy i czas pracy: 12h co drugi dzień. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem: 606-856-470
MSZCZONÓWInfocentrum
GCI.36.2016ZBROJARZ (20os.)- maszynowe gięcie strzemion orz cięcie prentów, - montaż prefabrykatów zbrojarskich wg rysunku technicznego, - obsługa maszyn zbrojarskich (giętarka, prościarko-giętarka, nożyce samojezdne)

Kwalifikacje: - wysoka motywacja do pracy - samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, - terminowość, - odporność na stres, - umiejętność pracy w zespole, - doświadczenie w zawodzie zbrojarza będzie atutem, - mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, - zawodowe lub średnie budowlane.


Umiejętności: - czytanie rysunku technicznego


Inne: - rodzaj umowy: umowa na okres próbny, - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, - godziny pracy i czas pracy: system 3 zmianowy. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem: 511-863-204 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Badowo Mściska Infocentrum
GCI.18.2016KIEROWCA kat. C+E- kierowca, obsługa codzienna pojazdów

Kwalifikacje: - prawo jazdy kat C + E - karta kierowcy - uprawnienia na wózek elektryczny „paleciak"


Umiejętności: - zdyscyplinowanie


Inne: - wynagrodzenie, dni pracy oraz godziny: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej - rodzaj umowy: umowa o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ZE ZDJĘCIEM) na adres: majtrans44@interia.pl, lub o kontakt telefoniczny: 785 653 501
MSZCZONÓWInfocentrum
GCI.17.2016KIEROWCA C+E- kierowca

Kwalifikacje: - prawo jazdy kat C + E - uprawnienia na przewóz rzeczy


Umiejętności: - odpowiedzialność


Inne: - wynagrodzenie, dni pracy oraz godziny: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej - rodzaj umowy: umowa o pracę Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 544 112
MSZCZONÓWInfocentrum
GCI.8.2016KIEROWCA KAT. C+E-

Kwalifikacje: Płeć: mężczyzna.


Umiejętności: Prawo jazdy kat. C+E


Inne: Informacje nt. oferty: - wynagrodzenie: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, - rodzaj umowy: umowa o pracę, - dni i godziny pracy: podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny na numer: 693 544 114
KRAJInfocentrum
GCI.5.2016MAGAZYNIERRozładunek, Przewożenie palet.

Kwalifikacje: Wymagane doświadczenie.


Umiejętności: Uprawnienia na wózek widłowy.


Inne: Informacje nt. oferty: - wynagrodzenie: 1850 zł brutto – okres próbny, następnie 2000 zł, - rodzaj umowy: umowa na czas próby, następnie na czas określony, - dni i godziny pracy: praca 3-zmianowa. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji CV na adres mailowy: molech@id-logistics.com bądź kontaktowały się pod numer: 797 301 822/519 538 412 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
MszczonówInfocentrum
GCI.149.2015konserwator zmianowyUtrzymanie maszyn w należytym stanie technicznym

Kwalifikacje: Uprawnienia: sep I, prawo jazdy kat. B, płeć: mężczyzna, doświadczenie min rok, wykształcenie: średnie.


Umiejętności: Sumienność, pracowitość,p raca w zespole.


Inne: Informacje nt. oferty: Rodzaj umowy: umowa o pracę, czas pracy: 5-6 dni, 8 h, wynagrodzenie: 14 zł brutto/h + 30% do premii. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 663 916 002 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182,1662)". Aktualizacja oferty:
Kuranów 12Infocentrum
GCI.137.2015AGENT OCHRONY (9 OS)Ochrona osiedla mieszkaniowego

Kwalifikacje: Wiek do 65 lat doświadczenie mile widziane


Umiejętności: brak


Inne: rodzaj umowy: umowa zlecenie czas pracy, podany podczas rozmowy kwalifikacyjnej wynagrodzenie: 7 zł netto /h Aplikacje CV spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na: a.mirowski@juwentus.pl, lub kontakt telefoniczny: 605 998 159 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)".
Nadarzyn/ WalentówInfocentrum
GCI.118.2015POMOC KUCHENNAzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: mile widziane osoby młode, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane wykształcenie gastronomiczne


Umiejętności: miła aparycja


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: o pracę, dni pracy: system ciągły, co drugi dzień, godziny pracy: 15:00-2:00, wynagrodzenie podane podczas indywidualnej rozmowy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 604 973 183 lub o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną e-mail: biuro@cateringanna.pl Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182,1662)".
MszczonówInfocentrum
GCI.16.2015KIEROWCA KAT C, C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane; wiek 21+; z uwagi na charakter pracy preferowany mężczyzna; nie wymagana karta kierowcy


Umiejętności: zgodnie ze stanowiskiem


Inne: Informacje nt. oferty: umowa na okres próbny, następnie umowa o pracę na czas określony; dni i godziny pracy oraz warunki wynagrodzenia przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z panem Robertem Flis: 603 897 290
PolskaInfocentrum
GCI.11.2015PRACOWNICY SŁUŻBY PIĘTERpraca w dziale hotelowym

Kwalifikacje: sprawność w wykonywaniu czynności porządkowych; uczciwość; nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; miła aparycja, higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662/.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.10.2015RECEPCJONISTÓWpraca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: wykształcenie co najmniej średnie; uczciwość; nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; miła aparycja; higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych; znajomość języka angielskiego; komunikatywność i cierpliwość, dobra organizacja pracy; umiejętność pracy zgodnie z określonymi procedurami


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662/.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.8.2015KUCHARZE I POMOCE KUCHENNEpraca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: znajomość sztuki kelnerskiej (ukończona szkoła lub udokumentowana praktyka w tym zakresie); nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia, zaświadczenie lekarskie badania do celów sanitarno-epidemiologicznych); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662/.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.7.2015KELNERZY/ BARMANIpraca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: znajomość sztuki kelnerskiej (ukończona szkoła lub udokumentowana praktyka w tym zakresie); nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia, zaświadczenie lekarskie badania do celów sanitarno-epidemiologicznych); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku


Umiejętności: miła aparycja, higiena osobista na wysokim poziomie


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum

Copyright © 1996-2017 by Plocman Sp. z o.o.