Oferty pracy 
Oferty kandydatów 
Szkolenia 
Wzory CV 
Urzędy pracy 
Zawody 
Linki 
EURES 
Agencje pośrednictwa 
STRONA GŁÓWNA
szukaj
OFERTY PRACY

Numer ofertyStanowiskoZakres
pracy
Miejsce
pracy
Kontakt
GCI.6.2015KSIĘGOWApraca w dziale księgowości

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; doświadczenie w pracy w dziale księgowości


Umiejętności: mile widziana znajomość języka angielskiego; dobra znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel); zdolność analitycznego myślenia; umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, pozytywne nastawienie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, dokładność


Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wszelkie świadczenia ZUS; praca w dynamicznym zespole; pakiet opieki medycznej; możliwość nieodpłatnego dojazdu firmowym busem z kierunku Warszawa; dni i godziny pracy; wynagrodzenie przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (koniecznie) oraz listu motywacyjnego (mile widziany): p.przetaczynska@ergon.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty:
Badowo Mściska, ul. Grójecka 19, gmina MszczonówInfocentrum
GCI.5.2015KIEROWCA KAT. Brozwożenie towaru spożywczego

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. B


Umiejętności: uczciwość; pracowitość


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na pół etatu; dni pracy: od poniedziałku do piątku; godziny pracy: od godziny 5:00 rano; wynagrodzenie przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z panem Piotrem Korzenieckim pod numerem telefonu: 668 825 845 Aktualizacja oferty:
MszczonówInfocentrum
GCI.4.2015ZBROJARZ/SPAWACZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: min. 1 rok pracy w zawodzie


Umiejętności: operatywność; umiejętność pracy w zespole; odporność na stres; zaangażowanie


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (warunek konieczny) i listu motywacyjnego (mile widziany) na adres e-mail: p.przetaczynska@ergon.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, Badowo Mściska, ul. Grójecka 19Infocentrum
GCI.154.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: minimum 3-letnie doświadczenie; osoby w wieku 35+; karta kierowcy


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; wynagrodzenie, dni i godziny pracy do ustalenia; praca od stycznia 2015 r. Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy pod numer tel.: 506 523 840 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
PolskaInfocentrum
GCI.2.2015PRACOWNIK PRODUKCYJNYobsługa procesu wytwarzania oraz związanego z nim sprzętu; wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych; wsparcie techniczne w ramach zapewnienia ciągłości produkcji (utrzymania ruchu); wykonywanie przeglądów prewencyjnych

Kwalifikacje: wykształcenie techniczne; doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu (dział techniczny); uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz obsługi suwnic (mile widziane); uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane); książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych


Umiejętności: odpowiedzialność; sumienność w wykonywaniu obowiązków; umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: umowa, dni i godziny pracy i wynagrodzenie podane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: magdalena.wyzinska@dsm.com faxem na numer: 46 857 31 30 lub składać bezpośrednio do firmy: DSM Nutritional Products Sp. z o.o. przy ul. Tarczyńskiej 113 we Mszczonowie. Aplikacje prosimy przesyłać do 31 stycznia 2015 roku, wpisując w tytule wiadomości „PRACA Produkcja/Utrzymanie Ruchu” na adres e-mail: magdalena.wyzinska@dsm.com, faksem na numer: (46) 857 31 30 lub składać bezpośrednio do firmy: DSM Nutritional Products Sp. z o.o. przy ul. Tarczyńskiej 113 we Mszczonowie. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty:
MszczonówInfocentrum
GCI.1.2015EKSPEDIENTKAzgodnie ze stanowiskiem; obsługa kasy fiskalnej

Kwalifikacje: wykształcenie minimum średnie; mile widziane osoby młode lub będące na rencie/emeryturze


Umiejętności: brak


Inne: dni pracy i wynagrodzenie: do uzgodnienia; godziny pracy: 1/2 etatu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z panem Tadeuszem Federowicz: 501 511 060 bądź Panią Krystyną Federowicz: 515 236 063 Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Sienkiewicza 3Infocentrum
GCI.159.2014PRACOWNIK BIUROWYfakturowanie usług transportowych; archiwizacja dokumentów; sporządzanie zestawień; windykacja należności w języku angielskim

Kwalifikacje: doświadczenie na podanym stanowisku


Umiejętności: znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B


Inne: Informacje nt. oferty: dni pracy: poniedziałek – piątek; godziny pracy, rodzaj umowy i wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z panem Robertem Zdzieszyńskim: 605 224 453 bądź Panią Ewą: 669 887 758 lub przesłanie CV na adres: janex_ewa@wp.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).” Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Mszczonów, ul. Piekarska 14Infocentrum
GCI.157.2014POMOC W KUCHNI / KUCHARKAzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: kobieta


Umiejętności: zgodnie ze stanowiskiem


Inne: Informacje nt. oferty: system pracy ciągły, jedna zmiana w wymiarze 12 godzin; rodzaj umowy: o pracę; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panem Dariuszem Biernatem: 608 446 000. Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: bpslabomierz@wp.pl Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Słabomierz, ul. Żyrardowska 6Infocentrum
GCI.156.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. C+E; karta kierowcy


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy, dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panem Sebastianem Kręcisz: 601 807 123 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
do uzgodnieniaInfocentrum
GCI.155.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: minimum 3-letnie doświadczenie; osoby w wieku 35+; karta kierowcy


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; wynagrodzenie, dni i godziny pracy do ustalenia; praca od stycznia 2015 r. Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy pod numer tel.: 506 523 840 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
PolskaInfocentrum
GCI.152.2014PRACOWNIK ADMINISTRACYJNYbudowanie trwałych relacji z Klientem; obsługa systemu magazynowego; przygotowania dokumentów do przyjęcia i wysyłki towaru z magazynu; obsługa zwrotu towaru, wyjaśnianie niezgodności; rozpatrywanie reklamacji; sporządzanie raportów; archiwizacja dokumentacji

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane


Umiejętności: komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2); dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel); umiejętności analityczne; zdolności komunikacyjne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; 2 zmianowy system pracy; praca od poniedziałku do piątku; wynagrodzenie: do ustalenia; możliwość rozwoju zawodowego; praca w międzynarodowym otoczeniu. Osoby zainteresowane proszone o aplikowanie do bazy rekrutacyjnej Firmy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bd4b9f7be665468d9a5ebea90421c637 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.151.2014OPIEKUN PEDAGOGICZNYopiekun pedagogiczny Stowarzyszenie wyspecjalizowanego w niesieniu pomocy ofiarom przemocy w rodzinie i szeroko pojętym środowisku, oraz osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym

Kwalifikacje: absolwent studiów pedagogicznych


Umiejętności: empatia


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; praca na pełen etat w systemie 12-godzinnym; godziny pracy: 7:00-19 :00 oraz 19:00-7:00; wynagrodzenie: do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panią Wiesławą Radziwon pod numerem telefonu: 668 210 263 Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie na prośbę Pracodawcy przedstawia ofertę pracy osobom zarejestrowanym w bazie GCI jako poszukujące lub planujące zmienić zatrudnienie zgodnie z ich preferencjami (kontakt sms). Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Gąba 29, gmina MszczonówInfocentrum
GCI.149.2014PRAKTYKI/ STAŻ W DZIALE ADMINISTRACJIwsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach; pomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacji hoteli i restauracji, itp.; przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań; obsługa centrali telefonicznej

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook); dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)


Umiejętności: zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania; bardzo dobra organizacja czasu pracy, zdyscyplinowanie; komunikatywność oraz dobre zdolności interpersonalne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o praktyki absolwenckie/ staż; możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Aplikacje prosimy przesyłać wpisując w tytule wiadomości „Praktyki Administracja” na adres e-mail: magdalena.wyzinska@dsm.com faksem na numer: (46) 857 31 30 lub składać bezpośrednio do firmy: DSM Nutritional Products Sp. z o.o. przy ul. Tarczyńskiej 113 we Mszczonowie Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 113Infocentrum
GCI.147.2014PRACOWNICY RESTAURACJI/ PRACOWNICY McCafezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: ukończone 18 lat; książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych


Umiejętności: umiejętność i chęć pracy z ludźmi; energiczność


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy o pracę na różne formy etatu; elastyczny czas pracy, możliwość pracy tylko w weekendy; wynagrodzenie do uzgodnienia; profesjonalne szkolenia; możliwość stałego rozwoju. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie CV na adres e-mail: PL-00333MGR@pl.mcd.com lub o kontakt z Przedstawicielem Restauracji w celu umówienia na spotkanie rekrutacyjne: 608 204 358 Najbliższe spotkanie rekrutacyjne w Gminnym Centrum Informacji w Mszczonowie przy ulicy Żyrardowskiej 4 w dniu 2 grudnia 2014 r. w godzinach 11:00-14:00 W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm./. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Wymysłów, ul. Katowicka 15Infocentrum
GCI.143.2014KUCHARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wiek: 25+; płeć: mężczyzna lub kobieta; doświadczenie: minimum 3 lata na podobnym stanowisku


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: - rodzaj umowy: zlecenie - dni i godziny pracy do ustalenia - wynagrodzenie do ustalenia Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres poczty elektronicznej: sklep@zyrafatoys.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm./. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Żyrardów, ul. Nowy Świat 18aInfocentrum
GCI.141.2014PIEKARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane; prawo jazdy kat. B


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; praca od niedzieli do piątku w godzinach nocnych, ok. 8 h/ dziennie; wynagrodzenie do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Panią Katarzyną Janowską 601 076 554, 46 857 12 02 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.139.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. C+E; kurs na wózki elektryczne


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy panem Januszem Baryckim: 606 341 865 Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie na prośbę Pracodawcy przedstawia ofertę pracy osobom zarejestrowanym w bazie GCI jako poszukujące lub planujące zmienić zatrudnienie zgodnie z ich preferencjami (kontakt sms). Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Mszczonów dla Jeronimo Martins DystrybucjaInfocentrum
GCI.130.2014KIEROWCA KAT. Ckierowca na rzecz firmy FM Mszczonów

Kwalifikacje: mężczyzna; prawo jazdy kat. C i uprawnienia z tym związane; dyspozycyjność


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę; godziny i dni pracy do ustalenia; wynagrodzenie 2500 zł. netto. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z panem Radosławem Włodarczyk: 504 482 901 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
PolskaInfocentrum
GCI.129.2014STOLARZ MEBLOWYstolarz meblowy

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane; mężczyzna do 40 roku życia


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę; praca od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00, ewentualnie montaże po południami lub w soboty; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 695 852 891 lub 601 368 545 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.126.2014PRACOWNIK BIURA MAGAZYNUprzyjmowanie i wydawanie towaru; kontrola przyjmowane towaru pod względem jakościowym i ilościowym; wprowadzanie danych do programu magazynowego; przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych; kontrola stanów magazynowych

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Umiejętności: zdolność samoorganizacji pracy; odpowiedzialność za powierzone obowiązki; umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office); umiejętność pracy w zespole; dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów magazynowych


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy, dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o składanie swojego CV na adres: poczta@mazovia-garden.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Przesłanych ofert nie zwracamy. Do oferty prosimy załączyć klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
OsuchówInfocentrum
GCI.123.2014PRACOWNIK MAGAZYNOWY praca fizyczna; przekładanie towarów alkoholowych

Kwalifikacje: osoby pełnoletnie; mile widziane doświadczenie zawodowe


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: zlecenie; 8 godzinny system pracy; praca 5 dni w tygodniu; wynagrodzenie: 10,50 zł. brutto/ 1 h. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Adrianem Czeremużyńskim: 1) telefon: 46 819 40 10; 2) e-mail: mszczonow@randstad.pl; 3) osobiście: Mszczonów, ul. Północna 8A. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.120.2014OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNrozładunek, załadunek samochodów; segregacja towaru; kompletacja zamówień; sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw; dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie

Kwalifikacje: uprawnienia na wózki widłowe; wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Umiejętności: zdolność samoorganizacji pracy; odpowiedzialność za powierzone obowiązki; umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy, godziny i dni pracy oraz wynagrodzenie podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o składanie swojego CV na adres: poczta@mazovia-garden.pl Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
OsuchówInfocentrum
GCI.119.2014POMOC KUCHENNApomoc w kuchni

Kwalifikacje: kobieta; sumienność; pracowitość; mile widziane doświadczenie


Umiejętności: kulinarne


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: o pracę; wynagrodzenie: 1600 zł netto; godziny pracy: 8 lub 12 godzin; dni pracy: co drugi dzień. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: karczma@uwodnika.pl lub kontakt telefoniczny z panem Krzysztofem Woszczykiem pod numerem telefonu: 609 616 060 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.116.2014PRACOWNIK FIZYCZNY–BUDOWLANIECogólno-budowlane

Kwalifikacje: brak


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: zlecenie – do uzgodnienia; dni pracy: system ciągły; godziny pracy: 8 godzin dziennie; wynagrodzenie: do ustalenia. Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 888 765 349 lub 796 888 766 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 11.09.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy z bazy GCI. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Słabomierz, gmina RadziejowiceInfocentrum
GCI.110.2014KIEROWCA KAT. C+E zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. C+E; mężczyzna; doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku mile widziane


Umiejętności: odpowiedzialność


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; dni pracy: poniedziałek-piątek; czas pracy, oraz wynagrodzenie do ustalenia. Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 508 869 814 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
kraj-PolskaInfocentrum
GCI.105.2014MAGAZYNIERkomplementacja towaru

Kwalifikacje: nie wymagane doświadczenie; uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane ale nie obowiązkowe)


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na czas określony; praca w pełnym wymiarze czasu pracy na zmiany; wynagrodzenie: 2170,00 zł. (brutto) + premia uzależniona od wyników pracy; zapewniamy posiłki; bogaty pakiet socjalny. Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny: 46 858 33 00 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 28.07.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy z bazy GCI. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Mszczonów (zapewniamy bezpłatny dojazd)Infocentrum
GCI.101.2014MAGAZYNIERprzyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe; dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu; dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie; prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową; informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Kwalifikacje: mężczyzna; mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie; uprawnienia na wózki widłowe; skrupulatność i dokładność w realizacji zadań; dyspozycyjność


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; praca od poniedziałku do piątku; praca w systemie dwu zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00; przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania; możliwość Rozwoju zawodowego oraz awansów w ramach Grupy FIEGE. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: ewelina.bielawska@fiege.pl z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.98.2014PAKOWACZ/ PAKOWACZKApakowanie i składanie elementów promocyjnych składających się z butelek alkoholu; etykietowanie butelek; przepakowywanie kartonów

Kwalifikacje: gotowość do podjęcia pracy od zaraz; zaangażowanie i odpowiedzialność; aktualna książeczka sanepidu


Umiejętności: umiejętności manualne; umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu


Inne: Informacje nt. oferty: umowa zlecenie – odprowadzamy składki ZUS; praca w systemie II zmianowym; praca na akord, im więcej czynności wykonasz – tym więcej zarobisz pracę w kilkuosobowych zespołach miłą atmosferę pracy. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: abrysiak@job-impulse.pl ub kontakt telefoniczny z panią Anną Brysiak, tel. 517 811 255 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.96.2014PRACOWNIK LINIIpakowanie i składanie elementów promocyjnych; etykietowanie; przepakowywanie; sortowanie

Kwalifikacje: dokładność; sumienność; aktualna książeczka sanepidu


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę; pracę w systemie 2-zmianowym; miłą atmosferę pracy; stawkę godzinową 10 zł brutto/h; bezpłatny dojazd do miejsca pracy ze Skierniewic/Rawy Mazowieckiej/Żyrardowa. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: abrysiak@job-impulse.pl lub kontakt telefoniczny z panią Anną Brysiak, tel. 517 811 255 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.75.2014OPERATOR/-KA MASZYNrealizacja zleceń produkcyjnych; obsługa maszyn produkcyjnych różnego typu

Kwalifikacje: dokładność i rzetelność; gotowość do pracy w systemie zmianowym; mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: o pracę tymczasową; wynagrodzenie: 10 PLN brutto/ h; godziny pracy: praca w systemie 2-zmianowym; dni pracy: do ustalenia. Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: mszczonow@randstad.pl lub kontakt telefoniczny: Adrian Czeremużyński, tel.: 46 819 40 10, 501 331 556 Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Firmę danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.73.2014KOSMETYCZKA - STYLISTKA PAZNOKCIstylizacja paznokci; kosmetyka

Kwalifikacje: wykształcenie średnie; mile widziane kursy/szkolenia; uczciwość; sumienność; dokładność


Umiejętności: manualne


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy i wynagrodzenia do uzgodnienia; godziny pracy: 4h/ dziennie; dni pracy: poniedziałek-sobota. Rekrutacja osób zainteresowanych będzie polegać na praktycznym wykonaniu zadań wyznaczonych przez pracodawcę. Prosimy o osobiste składanie CV w siedzibie firmy: Beaty Clinic ul. Warszawska 20 96-320 Mszczonów lub kontakt telefoniczny: Natalia Bełc-Dobrzyńska tel: 721 017 643 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.72.2014KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGOprzewozi samochody zgodnie z wydanymi dyspozycjami; wykonuje obsługę codzienną pojazdu i zgłasza ewentualne usterki; załadowuje i wyładowuje samochody wypełnia karty drogowe według instrukcji; zgłasza przełożonemu zauważone usterki i niesprawności pojazdu; przyjmuje pod względem jakościowym i kompletności samochody do przewozu sprawdza i gwarantuje kompletność dokumentacji; wykonuje drobne naprawy oświetlenia, przewodów hydraulicznych itp.

Kwalifikacje: mężczyzna; bez ograniczeń wiekowych; prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy; świadectwo kwalifikacji


Umiejętności: dyspozycyjność; odpowiedzialność


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny i dni pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Prosimy o osobiste składanie CV w siedzibie firmy: MOSTVA Sp. z o.o. ul. Krakowska 10, Ciemno Gnojna 96-320 Mszczonów lub kontakt telefoniczny: Marcin Malewski, tel. 502 796 467 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.66.2014MAGAZYNIERrozładunek i załadunek towarów; kompletacja zamówień; sumienne i terminowe przyjęcie; przygotowanie i wysłanie dostaw; dokonywanie zmagazynowania i wymagazynowania towaru; dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc w magazynie; bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych; współpraca z innymi działami w obrębie magazynu

Kwalifikacje: książeczka sanepidu (warunek konieczny); doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku (mile widziane); doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane); sumienność i dokładność; dyspozycyjność (praca również w weekendy)


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę (pełny etat); atrakcyjny system premiowy; 3-zmianowy system pracy. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: kgralek@id-logistics.com lub kontakt z Przedstawicielem Firmy: Kinga Grałek, tel. 797 301 862 Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Firmę danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Mszczonów, ul. Wiejska 2Infocentrum
GCI.65.2014ELEKTROMONTERzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: mężczyzna w wieku 18-55 lat; doświadczenie zawodowe; uprawnienia elektryczne; wykształcenie zawodowe; prawo jazdy kat. B


Umiejętności: techniczne


Inne: Informacje nt. oferty: praca od poniedziałku do piątku; praca w godzinach 7:00-17:00; umowa o pracę; wynagrodzenie ok. 2 tys. PLN. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: biuro@radwo.pl Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Firmę danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 03.06.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy z bazy GCI. Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.64.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektu

Kwalifikacje: orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w systemie zmianowym, wynagrodzenie do ustalenia, rodzaj umowy do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub 603 910 541 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
NadarzynInfocentrum
GCI.62.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektów magazynowych

Kwalifikacje: wiek do 40 lat, w przypadku posiadania doświadczenia zawodowego lub uprawnień 50+


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w systemie zmianowym; wynagrodzenie do ustalenia; rodzaj umowy do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub 603 910 541 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Sokołów k/ JanekInfocentrum
GCI.60.2014OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCHskładowanie, magazynowanie towaru; rozładunek i załadunek samochodów; dbanie o zgodność dokumentacji powierzonych materiałów

Kwalifikacje: uprawnienia na wózki widłowe; aktualna książeczka sanepidu; psychotechnika ( bądź gotowość jej wyrobienia); gotowość pracy w systemie zmianowym


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w systemie 3- zmianowym; stawka 12,5 brutto za godzinę; praca w ramach umowy o prace tymczasową. Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich aplikacji drogą elektroniczną na adres: mszczonow@pl.randstad.com tel. 46 819 40 10 bądź osobiście: Randstad ul. Północna 8A 96-320 Mszczonów Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Mszczonów Infocentrum
GCI.55.2014MAGAZYNIERrozładunek i załadunek towarów; kompletacja zamówień przy użyciu aplikacji głosowych; sumienne i terminowe przyjęcie, przygotowanie i wysyłka dostaw; współpraca z innymi działami w obrębie magazynu

Kwalifikacje: książeczka sanepidu (warunek konieczny); doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku (mile widziane); doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane); dyspozycyjność (praca również w weekendy); dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole; sumienność i dokładność


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę (pełny etat); atrakcyjny system premiowy; 3-zmianowy system pracy. Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich aplikacji drogą elektroniczną na adres: mtrojkowska@id-logistics.com kmalinger@id-logistics.com bądź osobiście: ID Logistics Polska S.A. Odrzywołek 28D 05-622 Belsk Duży tel. kom. 797 301 822 lub 48 377 32 53 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Odrzywołek, koło GrójcaInfocentrum
GCI.54.2014LIDER ZMIANYzarządzanie zespołem pracowników w obrębie jednej zmiany; weryfikacja przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym nadzór procesu wysyłki przygotowanych palet; dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i porządek w magazynie; zarządzanie poprawnym przyjęciem/kompletacją/wysyłką towarów przez podległych pracowników (w zależności od odpowiedzialność w obrębie jednego działu na magazynie); monitorowanie stanu towarów znajdujących się w magazynie; kontrolowanie stanu uszkodzeń towarów w magazynie; zapewnienie odpowiedniego stanu personelu w zależności od potrzeb; bieżący nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy przez podległych pracowników; poprawianie stanu wydajności i jakości pracy pracowników podległego działu; raportowanie wyników do kierownictwa; współpraca z innymi działami; dbałość o przestrzeganie przepisów (w tym BHP) przez podległych pracowników; współpraca z działem personalnym w ramach prawidłowego ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy pracowników; wprowadzanie czasu pracy podległych pracowników do systemu

Kwalifikacje: minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na magazynie; dobra znajomość pracy magazynu dystrybucyjnego; znajomość podstaw prawa pracy; znajomość zagadnień z zakresu BHP; doświadczenie w planowaniu stanu personelu; uprawnienia i praktyka w pracy przy obsłudze wózka widłowego; bardzo dobra organizacja pracy ; samodzielność i kreatywność; duża elastyczność; odporność na trudne sytuacje; książeczka sanepidu


Umiejętności: wysoki poziom umiejętności interpersonalnych; umiejętność nawiązywania relacji; znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel); umiejętność negocjacji


Inne: Informacje nt. oferty: stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie; odpowiedzialną i dającą satysfakcję pracę; możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy. Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich aplikacji drogą elektroniczną na adres: mtrojkowska@id-logistics.com kmalinger@id-logistics.com bądź osobiście: ID Logistics Polska S.A. Odrzywołek 28D 05-622 Belsk Duży tel. kom. 797 301 822 lub 48 377 32 53 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Odrzywołek, koło GrójcaInfocentrum
GCI.28.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektu

Kwalifikacje: wykwalifikowany pracownik ochrony


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa o pracę; praca w systemie 8 i 12 godzinnym; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub do godziny 18:00 603 910 541 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Warszawa OkęcieInfocentrum
GCI.18.2014PRACOWNICY PRAC PRODUKCYJNYCH/ OBSŁUGI MASZYN PRODUKCYJNYCHrealizacja zleceń produkcyjnych; obsługa maszyn produkcyjnych różnego typu

Kwalifikacje: dokładność i rzetelność; mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o prace tymczasową w pełnym wymiarze godzin; gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w systemie 2-zmianowym; miła atmosfera; możliwość kontynuowania współpracy przez bezpośrednie zatrudnienie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Randstad w Mszczonowie, osobiście: ul. Północna 8A pawilon 4 lub telefonicznie +48 46 819 40 10 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.12.2014PRACOWNIK DO PRAC W GOSPODARSTWIE ROLNYMzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: brak


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: system pracy do ustalenia, wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 691 428 148 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Marków TowarzystwoInfocentrum
GCI.033.8.204.2013KIEROWCA KAT. C LUB C+E (1/2 lub CAŁY ETAT)kierowca w firmie produkcyjnej (opakowania drewniane)

Kwalifikacje: pełne uprawnienia kierowcy kat. C lub C+E z psychotechniką i przewozem osób i rzeczy; mile widziane doświadczenie zawodowe


Umiejętności: umiejętność dobrej organizacji miejsca i czasu pracy


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny i dni pracy do ustalenia; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 691 428 148 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
powiat żyrardowskiInfocentrum
GCI.033.8.194.2013WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNYzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wykształcenie kierunkowe (pedagogiczne: edukacja przedszkola i wczesnoszkolna); mile widziana znajomość języka angielskiego i francuskiego


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny pracy do ustalenia; praca od poniedziałku do piątku; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: przedszkole@innabajka.edu.pl Aktualizacja ofert: 12.01.2015 r.
Tartak Brzózki, gmina RadziejowiceInfocentrum
GCI.033.8.149.2013PRACOWNIK RESTAURACJIPrzygotowanie i sprzedaż produktów McDonalds; Uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; Prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów na sali restauracyjnej i części sanitarnej; Prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Kwalifikacje:  


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: mile widziane osoby niepełnosprawne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerami telefonu: Praca w Wolicy Al. Katowicka 10, tel. kom. 694 496 037 lub Praca w Nadarzynie CH Maximus Al. Katowicka 62 A, tel. kom. 608 203 702 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
Nadarzyn, Wolica Infocentrum
GCI.033.8.126.2013 PAKOWANIEpakowanie produktów; metkowanie; kontrola jakości opakowań

Kwalifikacje: zdolności manualne; dobry wzrok; książeczka SANEPID; wykształcenie min. podstawowe; doświadczenie mile widziane


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: umowa zlecenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: Adrian Czeremużyński, tel.: 46 819 40 10, 501 331 556 lub składać bezpośrednio do firmy: Mszczonów, ul. Północna 8A, paw. 4 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.119.2013PRACOWNIKÓW KUCHNI KFC Radziejowicepracownicy kuchni i pracownik obsługi klienta

Kwalifikacje: Jeśli jesteś energiczny i swoją energią zarażasz innych; Masz ukończone 18 lat; Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu; To szukamy właśnie Ciebie!


Umiejętności: Lubisz pracować z ludźmi; Masz poczucie humoru; Wierzysz w swoje umiejętności.


Inne: Oferujemy Ci same korzyści: Przyjazną atmosferę pracy; Grafik dostosowany do Twoich potrzeb;Szkolenia; Stabilną, ale pełną wyzwań pracę; Możliwości rozwoju; Na okres 3 miesięcy umowa zlecenie, później umowa o pracę. Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych (od początku umowa o pracę). Spodobała Ci się nasza oferta? Prześlij swoje cv na adres: kfc@amrest.eu Czekamy na Ciebie! Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gminne Centrum Informacji przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie (kontakt do pracodawcy). Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
RadziejowiceInfocentrum
GCI.033.8.95.2012PRACOWNIK KUCHNIZgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: Doświadczenie; Wiek 20-50 lat; Prawo jazdy kat. B;


Umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej


Inne: Informacje nt. oferty Umowa o pracę; Praca 5 dni w tygodniu; Godziny pracy 8:00-16:00; Wynagrodzenie do uzgodnienia. Gminne Centrum Informacji przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie (telefon do pracodawcy). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą pod numerem telefonu : 604 973 183 lub o przesłanie aplikacji na adres: biuro@cateringanna.pl Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997r. /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI-125/11MONTER OBUWIAręczny oraz maszynowy montaż obuwia skórzanego; obsługa maszyn obuwniczych

Kwalifikacje: wykształcenie średnie


Umiejętności: zdolności manualne (mile widziane doświadczenie na produkcji); precyzja i dokładność w wykonaniu powierzonych zadań


Inne: Oferujemy: szkolenie zawodowe z obsługi parku maszynowego; stała pracę. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, z tytułem wiadomości „MONTER OBUWIA” na adres e-mail gremax@gremax.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 602-661-492 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
ŻyrardówInfocentrum

Copyright © 1996-2015 by Plocman Sp. z o.o.