Oferty pracy 
Oferty kandydatów 
Szkolenia 
Wzory CV 
Urzędy pracy 
Zawody 
Linki 
EURES 
Agencje pośrednictwa 
STRONA GŁÓWNA
szukaj
OFERTY PRACY

Numer ofertyStanowiskoZakres
pracy
Miejsce
pracy
Kontakt
GCI.28.2015PRACOWNIK DO RĘCZNEGO ZAŁADUNKU/ROZŁADUNKU OPONręczny załadunek/rozładunek opon

Kwalifikacje: wiek od 18 roku życia, mężczyźni.


Umiejętności: brak


Inne: wynagrodzenie: na podstawie stawki godzinowej 12.20zł/h brutto, system pracy: 3 zmianowy, rodzaj umowy: zlecenie, dni pracy przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Aplikacje (CV) spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na: eniemojewska@job-impulse.pl, lub telefonicznie pod numerem: 517-811-255 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
MszczonówInfocentrum
GCI.27.2015PRACOWNIK OCHRONYpraca w ochronie

Kwalifikacje: dyspozycyjność niekaralność


Umiejętności:  


Inne: wynagrodzenie: na podstawie stawki godzinowej od 6.00zł/h pakiet niezbędnych do pracy szkoleń możliwość rozwoju zawodowego rodzaj umowy, dni pracy i godz. pracy przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz. 9:00-17:00, na numer telefonu: 691 192 724 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Centrum Handlowe w Wólce KosowskiejInfocentrum
GCI.26.2015ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTUpraca w dziale handlowym

Kwalifikacje: znajomość tematyki konstrukcji żelbetowych , wykształcenie: MIN. ŚREDNIE ( PO TECHNIKUM BUDOWLANYM ), język: mile widziana znajomość języka angielskiego.


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, pozytywne nastawienie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, dokładność.


Inne: - rodzaj umowy: UMOWA NA ZASTĘPSTWO, - dni pracy i godz. pracy oraz wynagrodzenie przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Aplikacje (CV- warunek konieczny, List Motywacyjny – mile widziany) spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na.: p.przetaczynska@ergon.pl Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonowie, Badowo Mściska, ul. Grójecka 39Infocentrum
GCI.25.2015MŁODSZY KIEROWNIK PROJEKTU praca w dziale handlowym

Kwalifikacje: min. 2 lata pracy w branży budowanej, doświadczenie: w sporządzaniu kosztorysów, w rozmowach z nadzorem budowy, znajomość konstrukcji żelbetowych, mile widziane uprawnienia branżowe, wykształcenie: inżynier budownictwa, - język: komunikatywna znajomość języka angielskiego.


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, pozytywne nastawienie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, dokładność.


Inne: rodzaj umowy: umowa na okres próbny, dni pracy i godz. pracy oraz wynagrodzenie przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Aplikacje (CV- warunek konieczny, List Motywacyjny – mile widziany) spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na.: p.przetaczynska@ergon.pl Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonowie, Badowo Mściska, ul. Grójecka 39Infocentrum
GCI.24.2015MŁODSZY REFERENT DS. INFORMACJI I RYNKU ROLNEGOobsługa interesantów, współpraca z klientem instytucjonalnym i indywidualnym: bezpośrednia, telefoniczna, za pomocą skrzynki elektronicznej; aktualizacja informacji nt, rynku rolnego w filii Centrum; aktualizacja informacji na portalu Centrum (zakładka GCI Osuchów); pomoc w zadaniach biurowo – administracyjnych filii Centrum; opieka nad pracownią komputerową; obsługa komputera: 8h dziennie.

Kwalifikacje: wykształcenie: min. ponadgimnazjalne (średnie / średnie techniczne), mile widzenie osoby z wykształceniem wyższym; mile widziana znajomość języka angielskiego.


Umiejętności: zainteresowanie tematyką rynku rolnego oraz dotacjami dla rolników; obsługa komputera (pakiet MS Office: min. Word, Exel, PowerPoint, Internet poczta elektroniczna).


Inne: rodzaj umowy: staż finansowany z Powiatowego Urzędu Pracy w Żyrardowie, dni pracy: od poniedziałku do piątek, od 8.00 do 16.00, wynagrodzenie: stypendium stażowe wypłacane przez PUP. Aplikacje (CV) spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do 27.02.2015r.: gci@mszczonow.pl w tytule wiadomości „staż Osuchów”, lub dostarczanie aplikacji do siedziby firmy: Mszczonów, ul. Żyrardowska 4 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Osuchów, Piekarska 2Infocentrum
GCI.23.2015Pani do komplementacji towarulekkie prace manualne, kompletacja zestawów, etykietowanie towaru, wkładanie towaru.

Kwalifikacje: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, doświadczanie mile widziane


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: rodzaj umowy: o zlecenie, dni pracy: od poniedziałku do piątek (I-II zmiany), wynagrodzenie: 10zł brutto/h. Aplikacje (CV, CV ze zdjęciem) spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną: m.michalski@benettpeople.pl, lub kontakt telefoniczny: 519-301-140, lub dostarczanie aplikacji do siedziby firmy: Warszawa, ul. Usypiskowa 12 Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Logistyki 3Infocentrum
GCI.22.2015pracownik biurowyobsługa komputera

Kwalifikacje: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; doświadczanie mile widziane; wiek po 50 roku życia.


Umiejętności: obsługa komputera; komunikatywność.


Inne: Informacje nt. oferty: - rodzaj umowy: o pracę; - dni pracy: od poniedziałku do soboty (1/2 etatu); - wynagrodzenie: do ustalenia. Aplikacje (CV ze zdjęciem) spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną: janowska.katarzyna@gmail.com, lub kontakt telefoniczny: 601-076-554; lub dostarczanie aplikacji do siedziby firmy: Mszczonów, ul. Narutowicza 3. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Narutowicza 3Infocentrum
GCI.21.2015ASYSTENT/KA DS. LABORATORIUM - STAŻwsparcie działu laboratorium w codziennych obowiązkach; przygotowywanie i pobieranie pasz laboratoryjnych; wykonywanie badań fizycznych dla surowców; potwierdzanie jakości surowców z certyfikatami klienta

Kwalifikacje: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (chemia); odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność i dokładność


Umiejętności: znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; znajomość języka rosyjskiego –dodatkowy atut; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; umiejętność samodzielnego działania, jak również pracy w zespole; umiejętność organizacji pracy


Inne: Informacje nt. oferty: - rodzaj umowy: staż; - dni i godziny pracy oraz warunki wynagrodzenia w ramach odbycia stażu przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej Aplikacje spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 28.02.2015 na adres: magdalena.wyzinska@dsm.com w tytule wiadomości prosimy o wpisanie: STAŻ-LABORATORIUM Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182)". Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
MszczonówInfocentrum
GCI.20.2015PAKOWACZ/ PAKOWACZKApakowanie i składanie elementów promocyjnych składających się z butelek alkoholu; etykietowanie butelek; przepakowywanie kartonów

Kwalifikacje: książeczka SANEPID - warunek konieczny; gotowość do pojęcia pracy od zaraz; zaangażowanie i odpowiedzialność;


Umiejętności: umiejętności manualne; umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu


Inne: Informacje nt. oferty: umowę zlecenie - odprowadzamy składki ZUS; pracę w systemie I lub II zmianowym; pracę na akord; dojazd do pracy we własnym zakresie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 517 811 255 lub o przesłanie aplikacji na adres e-mail: eniemojewska@job-impulse.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/ Aktualizacja oferty:
MszczonówInfocentrum
GCI.19.2015OPERATOR PIŁ FORMATOWYCH I PANELOWYCHprefabrykacja dachów

Kwalifikacje: doświadczenie przy piłach panelowych i formatowych; doświadczenie w branży stolarskiej


Umiejętności: umiejętność manualne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę: pierwsza na okres próbny – 3 miesiące; praca w pełnym wymiarze godzinowym od 7:00 do 16:00; wynagrodzenie do ustalenia w trakcie rozmowy telefonicznej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 692 456 492 lub 608 484 899 lub o przesłanie aplikacji na adres e-mail: akrobud@akrobud.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/ Aktualizacja oferty:
Słubica A, ul. Zarzeczna 39, gmina Żabia WolaInfocentrum
GCI.18.2015WŁASNY BIZNES - OUTLETsieć sklepów z końcówkami kolekcji odzieży OKAZJA

Kwalifikacje: gotowość na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej


Umiejętności: umiejętność prowadzenia sklepu typu outlet


Inne: Informacje nt. oferty: - firma Cw Sp. z o.o. oferuje darmowe wsparcie w uzyskiwaniu dotacji na rozpoczęcie działalności przyznawanych przez Urzędy Pracy oraz ze środków unijnych Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 512 225 453 lub e-mail: hurt@sklepyokazja.pl Aktualizacja oferty:
wybrana przez osobę lokalizacjaInfocentrum
GCI.17.2015NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNYzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane; wiek 25+; z uwagi na charakter pracy preferowana kobieta; wykształcenie wyższe pedagogiczne z przygotowaniem wczesnoszkolnym i przedszkolnym


Umiejętności: mile widziana znajomość języka angielskiego


Inne: Informacje nt. oferty: umowa: na okres próbny, następnie umowa o pracę na czas określony; dni pracy: od poniedziałku do piątku; godziny pracy oraz warunki wynagrodzenia przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: pnzyrafa@op.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/ Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie na prośbę Pracodawcy przedstawia ofertę pracy osobom zarejestrowanym w bazie GCI jako poszukujące lub planujące zmienić zatrudnienie zgodnie z ich preferencjami (kontakt sms). Aktualizacja oferty:
ŻyrardówInfocentrum
GCI.16.2015KIEROWCA KAT B, C, C+E (2 osoby)zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane; wiek 21+; z uwagi na charakter pracy preferowany mężczyzna; nie wymagana karta kierowcy


Umiejętności: zgodnie ze stanowiskiem


Inne: Informacje nt. oferty: umowa na okres próbny, następnie umowa o pracę na czas określony; dni i godziny pracy oraz warunki wynagrodzenia przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z panem Robertem Flis: 603 897 290 Aktualizacja oferty:
PolskaInfocentrum
GCI.15.2015SPECJALISTA DZIAŁU SPRZEDAŻYpraca w dziale sprzedaży

Kwalifikacje: nastawienie na osiąganie wyniku; wykształcenie min. średnie; znajomość branży hotelarskiej; doświadczenie w sprzedaży; osoba niepaląca


Umiejętności: biegła znajomość technik sprzedaży, w tym umiejętność negocjacji; obsługa komputera i urządzeń biurowych; czynne prawo jazdy kategorii B


Inne: Informacje nt. oferty: dni i godziny pracy oraz warunki wynagrodzenia przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) i oczekiwaniami finansowymi spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: kadry@hpm.com.pl lub dostarczyć do recepcji Hotelu. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/” Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.14.2015ASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACJI (STAŻ)wsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach; pomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacji hoteli i restauracji, itp.; przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań; obsługa centrali telefonicznej

Kwalifikacje: wykształcenie średnie lub w trakcie studiów zaocznych; odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność i dokładność


Umiejętności: znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; znajomość języka rosyjskiego –dodatkowy atut; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; umiejętność samodzielnego działania, jak również pracy w zespole; umiejętność organizacji pracy


Inne: Informacje nt. oferty: możliwość zdobywania nowych i ciekawych doświadczeń w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży; zatrudnienie na podstawie stażu na okres do 12 miesięcy. Aplikacje spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 28.02.2015 r. na adres: magdalena.wyzinska@dsm.com w tytule wiadomości prosimy o wpisanie: W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: STAŻ-ADMINISTRACJA Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/” Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Tarczyńska 113Infocentrum
GCI.13.2015ASYSTENT/KA DS. ZDROWIA I ŻYWIENIA ZWIERZĄT (STAŻ)wsparcie przy optymalizacji receptur mieszanek premiksów i pasz w programie BESTMIX; wsparcie przy wprowadzanie receptur premiksów do systemu SAP; wsparcie przy tworzeniu etykiet produktów; utrzymywanie bazy danych informacji o produktach; monitorowanie surowców premiksowych pod względem przydatności żywieniowej

Kwalifikacje: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane zootechnika / biologia / weterynaryjne / rolnicze); znajomość zagadnień dotyczących zdrowia i żywienia zwierząt, produkcji pasz oraz premiksów; odpowiedzialność, sumienność i dokładność


Umiejętności: znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; znajomość języka rosyjskiego - dodatkowy atut; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; umiejętność samodzielnego działania, jak również pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: możliwość zdobywania nowych i ciekawych doświadczeń w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży, zatrudnienie na podstawie stażu na okres do 12 miesięcy. Aplikacje spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 28.02.2015 r. na adres: magdalena.wyzinska@dsm.com w tytule wiadomości prosimy o wpisanie: STAŻ-Zdrowie i Żywienie Zwierząt Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/” Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Tarczyńska 113Infocentrum
GCI.12.2015ASYSTENT/KA DS. BHP (STAŻ)prace pomocnicze w zakresie tworzenia i aktualizacji dokumentów BHP, ochrony środowiska, PPOŻ, ochrony mienia; wsparcie w przeprowadzaniu przeglądów i kontroli BHP; wsparcie w aktualizowaniu dokumentów związanych z ryzykiem zawodowym na stanowisku pracy; wsparcie w organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń do. BHP; wsparcie w procesie zarządzania zmianami (MOC)

Kwalifikacje: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane w zakresie BHP i ochrony środowiska),; bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących BHP i ochrony środowiska; odpowiedzialność, sumienność i dokładność


Umiejętności: znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; umiejętność samodzielnego działania, jak również pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: możliwość zdobywania nowych i ciekawych doświadczeń w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży; zatrudnienie na podstawie stażu na okres do 10 miesięcy. Aplikacje spełniające powyższe wymagania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 28.02.2015 r. na adres: magdalena.wyzinska@dsm.com w tytule wiadomości prosimy o wpisanie: STAŻ-BHP Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/” Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Tarczyńska 113Infocentrum
GCI.11.2015PRACOWNICY SŁUŻBY PIĘTERpraca w dziale hotelowym

Kwalifikacje: sprawność w wykonywaniu czynności porządkowych; uczciwość; nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; miła aparycja, higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.10.2015RECEPCJONISTÓWpraca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: wykształcenie co najmniej średnie; uczciwość; nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; miła aparycja; higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych; znajomość języka angielskiego; komunikatywność i cierpliwość, dobra organizacja pracy; umiejętność pracy zgodnie z określonymi procedurami


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.9.2015OSOBY DO MYCIA I SPRZĄTANIA W KUCHNI ORAZ PRZYGOTOWALNI (OBIERALNIA)praca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia, zaświadczenie lekarskie badania do celów sanitarno-epidemiologicznych); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: sprawność w wykonywaniu czynności kuchennych


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.8.2015KUCHARZE I POMOCE KUCHENNEpraca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: znajomość sztuki kelnerskiej (ukończona szkoła lub udokumentowana praktyka w tym zakresie); nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia, zaświadczenie lekarskie badania do celów sanitarno-epidemiologicznych); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku; higiena osobista na wysokim poziomie


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.7.2015KELNERZY/ BARMANIpraca w dziale gastronomii

Kwalifikacje: znajomość sztuki kelnerskiej (ukończona szkoła lub udokumentowana praktyka w tym zakresie); nienaganny stan zdrowia (ważna książeczka zdrowia, zaświadczenie lekarskie badania do celów sanitarno-epidemiologicznych); osoba niepaląca, z zamiłowaniem do czystości i porządku


Umiejętności: miła aparycja, higiena osobista na wysokim poziomie


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj zatrudnienia, dni i godziny pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wysokość oczekiwanego wynagrodzenia proszę przesłać: kadry@hpm.com.pl lub listownie Hotel Panorama, ul. Tarczyńska 109 a, 96-320 Mszczonów. Można również pozostawić dokumenty w recepcji hotelowej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 109 aInfocentrum
GCI.6.2015KSIĘGOWApraca w dziale księgowości

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; doświadczenie w pracy w dziale księgowości


Umiejętności: mile widziana znajomość języka angielskiego; dobra znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel); zdolność analitycznego myślenia; umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, pozytywne nastawienie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, dokładność


Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wszelkie świadczenia ZUS; praca w dynamicznym zespole; pakiet opieki medycznej; możliwość nieodpłatnego dojazdu firmowym busem z kierunku Warszawa; dni i godziny pracy; wynagrodzenie przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (koniecznie) oraz listu motywacyjnego (mile widziany): p.przetaczynska@ergon.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Badowo Mściska, ul. Grójecka 19, gmina MszczonówInfocentrum
GCI.4.2015ZBROJARZ/SPAWACZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: min. 1 rok pracy w zawodzie


Umiejętności: operatywność; umiejętność pracy w zespole; odporność na stres; zaangażowanie


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (warunek konieczny) i listu motywacyjnego (mile widziany) na adres e-mail: p.przetaczynska@ergon.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, Badowo Mściska, ul. Grójecka 19Infocentrum
GCI.154.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: minimum 3-letnie doświadczenie; osoby w wieku 35+; karta kierowcy


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; wynagrodzenie, dni i godziny pracy do ustalenia; praca od stycznia 2015 r. Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy pod numer tel.: 506 523 840 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
PolskaInfocentrum
GCI.2.2015PRACOWNIK PRODUKCYJNYobsługa procesu wytwarzania oraz związanego z nim sprzętu; wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych; wsparcie techniczne w ramach zapewnienia ciągłości produkcji (utrzymania ruchu); wykonywanie przeglądów prewencyjnych

Kwalifikacje: wykształcenie techniczne; doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu (dział techniczny); uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz obsługi suwnic (mile widziane); uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane); książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych


Umiejętności: odpowiedzialność; sumienność w wykonywaniu obowiązków; umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: umowa, dni i godziny pracy i wynagrodzenie podane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: magdalena.wyzinska@dsm.com faxem na numer: 46 857 31 30 lub składać bezpośrednio do firmy: DSM Nutritional Products Sp. z o.o. przy ul. Tarczyńskiej 113 we Mszczonowie. Aplikacje prosimy przesyłać do 20 lutego 2015 roku, wpisując w tytule wiadomości „PRACA Produkcja/Utrzymanie Ruchu” na adres e-mail: magdalena.wyzinska@dsm.com, faksem na numer: (46) 857 31 30 lub składać bezpośrednio do firmy: DSM Nutritional Products Sp. z o.o. przy ul. Tarczyńskiej 113 we Mszczonowie. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182/. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.156.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. C+E; karta kierowcy


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy, dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panem Sebastianem Kręcisz: 601 807 123 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
do uzgodnieniaInfocentrum
GCI.155.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: minimum 3-letnie doświadczenie; osoby w wieku 35+; karta kierowcy


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; wynagrodzenie, dni i godziny pracy do ustalenia; praca od stycznia 2015 r. Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy pod numer tel.: 506 523 840 Aktualizacja oferty: 12.01.2015 r.
PolskaInfocentrum
GCI.152.2014PRACOWNIK ADMINISTRACYJNYbudowanie trwałych relacji z Klientem; obsługa systemu magazynowego; przygotowania dokumentów do przyjęcia i wysyłki towaru z magazynu; obsługa zwrotu towaru, wyjaśnianie niezgodności; rozpatrywanie reklamacji; sporządzanie raportów; archiwizacja dokumentacji

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane


Umiejętności: komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2); dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel); umiejętności analityczne; zdolności komunikacyjne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; 2 zmianowy system pracy; praca od poniedziałku do piątku; wynagrodzenie: do ustalenia; możliwość rozwoju zawodowego; praca w międzynarodowym otoczeniu. Osoby zainteresowane proszone o aplikowanie do bazy rekrutacyjnej Firmy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bd4b9f7be665468d9a5ebea90421c637 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.149.2014PRAKTYKI/ STAŻ W DZIALE ADMINISTRACJIwsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach; pomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacji hoteli i restauracji, itp.; przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań; obsługa centrali telefonicznej

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook); dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)


Umiejętności: zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania; bardzo dobra organizacja czasu pracy, zdyscyplinowanie; komunikatywność oraz dobre zdolności interpersonalne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o praktyki absolwenckie/ staż; możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Aplikacje prosimy przesyłać wpisując w tytule wiadomości „Praktyki Administracja” na adres e-mail: magdalena.wyzinska@dsm.com faksem na numer: (46) 857 31 30 lub składać bezpośrednio do firmy: DSM Nutritional Products Sp. z o.o. przy ul. Tarczyńskiej 113 we Mszczonowie Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)". Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów, ul. Tarczyńska 113Infocentrum
GCI.147.2014PRACOWNICY RESTAURACJI/ PRACOWNICY McCafezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: ukończone 18 lat; książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych


Umiejętności: umiejętność i chęć pracy z ludźmi; energiczność


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy o pracę na różne formy etatu; elastyczny czas pracy, możliwość pracy tylko w weekendy; wynagrodzenie do uzgodnienia; profesjonalne szkolenia; możliwość stałego rozwoju. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie CV na adres e-mail: PL-00333MGR@pl.mcd.com lub o kontakt z Przedstawicielem Restauracji w celu umówienia na spotkanie rekrutacyjne: 608 204 358 Najbliższe spotkanie rekrutacyjne w Gminnym Centrum Informacji w Mszczonowie przy ulicy Żyrardowskiej 4 w dniu 2 grudnia 2014 r. w godzinach 11:00-14:00 W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm./. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Wymysłów, ul. Katowicka 15Infocentrum
GCI.143.2014KUCHARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wiek: 25+; płeć: mężczyzna lub kobieta; doświadczenie: minimum 3 lata na podobnym stanowisku


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: - rodzaj umowy: zlecenie - dni i godziny pracy do ustalenia - wynagrodzenie do ustalenia Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres poczty elektronicznej: sklep@zyrafatoys.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm./. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Żyrardów, ul. Nowy Świat 18aInfocentrum
GCI.141.2014PIEKARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenie mile widziane; prawo jazdy kat. B


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; praca od niedzieli do piątku w godzinach nocnych, ok. 8 h/ dziennie; wynagrodzenie do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Panią Katarzyną Janowską 601 076 554, 46 857 12 02 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.139.2014KIEROWCA KAT. C+Ezgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. C+E; kurs na wózki elektryczne


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy panem Januszem Baryckim: 606 341 865 Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie na prośbę Pracodawcy przedstawia ofertę pracy osobom zarejestrowanym w bazie GCI jako poszukujące lub planujące zmienić zatrudnienie zgodnie z ich preferencjami (kontakt sms). Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów dla Jeronimo Martins DystrybucjaInfocentrum
GCI.130.2014KIEROWCA KAT. Ckierowca na rzecz firmy FM Mszczonów

Kwalifikacje: mężczyzna; prawo jazdy kat. C i uprawnienia z tym związane; dyspozycyjność


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę; godziny i dni pracy do ustalenia; wynagrodzenie 2500 zł. netto. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z panem Radosławem Włodarczyk: 504 482 901 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
PolskaInfocentrum
GCI.126.2014PRACOWNIK BIURA MAGAZYNUprzyjmowanie i wydawanie towaru; kontrola przyjmowane towaru pod względem jakościowym i ilościowym; wprowadzanie danych do programu magazynowego; przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych; kontrola stanów magazynowych

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Umiejętności: zdolność samoorganizacji pracy; odpowiedzialność za powierzone obowiązki; umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office); umiejętność pracy w zespole; dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów magazynowych


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy, dni i godziny pracy oraz wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o składanie swojego CV na adres: poczta@mazovia-garden.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Przesłanych ofert nie zwracamy. Do oferty prosimy załączyć klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
OsuchówInfocentrum
GCI.123.2014PRACOWNIK MAGAZYNOWY praca fizyczna; przekładanie towarów alkoholowych

Kwalifikacje: osoby pełnoletnie; mile widziane doświadczenie zawodowe


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: zlecenie; 8 godzinny system pracy; praca 5 dni w tygodniu; wynagrodzenie: 10,50 zł. brutto/ 1 h. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Adrianem Czeremużyńskim: 1) telefon: 46 819 40 10; 2) e-mail: mszczonow@randstad.pl; 3) osobiście: Mszczonów, ul. Północna 8A. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.120.2014OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNrozładunek, załadunek samochodów; segregacja towaru; kompletacja zamówień; sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw; dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie

Kwalifikacje: uprawnienia na wózki widłowe; wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Umiejętności: zdolność samoorganizacji pracy; odpowiedzialność za powierzone obowiązki; umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy, godziny i dni pracy oraz wynagrodzenie podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o składanie swojego CV na adres: poczta@mazovia-garden.pl Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
OsuchówInfocentrum
GCI.119.2014POMOC KUCHENNApomoc w kuchni

Kwalifikacje: kobieta; sumienność; pracowitość; mile widziane doświadczenie


Umiejętności: kulinarne


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: o pracę; wynagrodzenie: 1600 zł netto; godziny pracy: 8 lub 12 godzin; dni pracy: co drugi dzień. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: karczma@uwodnika.pl lub kontakt telefoniczny z panem Krzysztofem Woszczykiem pod numerem telefonu: 609 616 060 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.110.2014KIEROWCA KAT. C+E zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. C+E; mężczyzna; doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku mile widziane


Umiejętności: odpowiedzialność


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; dni pracy: poniedziałek-piątek; czas pracy, oraz wynagrodzenie do ustalenia. Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 508 869 814 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
kraj-PolskaInfocentrum
GCI.105.2014MAGAZYNIERkomplementacja towaru

Kwalifikacje: nie wymagane doświadczenie; uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane ale nie obowiązkowe)


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na czas określony; praca w pełnym wymiarze czasu pracy na zmiany; wynagrodzenie: 2170,00 zł. (brutto) + premia uzależniona od wyników pracy; zapewniamy posiłki; bogaty pakiet socjalny. Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny: 46 858 33 00 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 28.07.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy z bazy GCI. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów (zapewniamy bezpłatny dojazd)Infocentrum
GCI.101.2014MAGAZYNIERprzyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe; dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu; dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie; prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową; informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Kwalifikacje: mężczyzna; mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie; uprawnienia na wózki widłowe; skrupulatność i dokładność w realizacji zadań; dyspozycyjność


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; praca od poniedziałku do piątku; praca w systemie dwu zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00; przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania; możliwość Rozwoju zawodowego oraz awansów w ramach Grupy FIEGE. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: ewelina.bielawska@fiege.pl z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.96.2014PRACOWNIK LINIIpakowanie i składanie elementów promocyjnych; etykietowanie; przepakowywanie; sortowanie

Kwalifikacje: dokładność; sumienność; aktualna książeczka sanepidu


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: umowę o pracę; pracę w systemie 2-zmianowym; miłą atmosferę pracy; stawkę godzinową 10 zł brutto/h; bezpłatny dojazd do miejsca pracy ze Skierniewic/Rawy Mazowieckiej/Żyrardowa. Osoby zainteresowane proszone są kontakt telefoniczny tel. 517 811 255 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.75.2014OPERATOR/-KA MASZYNrealizacja zleceń produkcyjnych; obsługa maszyn produkcyjnych różnego typu

Kwalifikacje: dokładność i rzetelność; gotowość do pracy w systemie zmianowym; mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy: o pracę tymczasową; wynagrodzenie: 10 PLN brutto/ h; godziny pracy: praca w systemie 2-zmianowym; dni pracy: do ustalenia. Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: mszczonow@randstad.pl lub kontakt telefoniczny: Adrian Czeremużyński, tel.: 46 819 40 10, 501 331 556 Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Firmę danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.73.2014KOSMETYCZKA - STYLISTKA PAZNOKCIstylizacja paznokci; kosmetyka

Kwalifikacje: wykształcenie średnie; mile widziane kursy/szkolenia; uczciwość; sumienność; dokładność


Umiejętności: manualne


Inne: Informacje nt. oferty: rodzaj umowy i wynagrodzenia do uzgodnienia; godziny pracy: 4h/ dziennie; dni pracy: poniedziałek-sobota. Rekrutacja osób zainteresowanych będzie polegać na praktycznym wykonaniu zadań wyznaczonych przez pracodawcę. Prosimy o osobiste składanie CV w siedzibie firmy: Beaty Clinic ul. Warszawska 20 96-320 Mszczonów lub kontakt telefoniczny: Natalia Bełc-Dobrzyńska tel: 721 017 643 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.72.2014KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGOprzewozi samochody zgodnie z wydanymi dyspozycjami; wykonuje obsługę codzienną pojazdu i zgłasza ewentualne usterki; załadowuje i wyładowuje samochody wypełnia karty drogowe według instrukcji; zgłasza przełożonemu zauważone usterki i niesprawności pojazdu; przyjmuje pod względem jakościowym i kompletności samochody do przewozu sprawdza i gwarantuje kompletność dokumentacji; wykonuje drobne naprawy oświetlenia, przewodów hydraulicznych itp.

Kwalifikacje: mężczyzna; bez ograniczeń wiekowych; prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy; świadectwo kwalifikacji


Umiejętności: dyspozycyjność; odpowiedzialność


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny i dni pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Prosimy o osobiste składanie CV w siedzibie firmy: MOSTVA Sp. z o.o. ul. Krakowska 10, Ciemno Gnojna 96-320 Mszczonów lub kontakt telefoniczny: Marcin Malewski, tel. 502 796 467 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.65.2014ELEKTROMONTERzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: mężczyzna w wieku 18-55 lat; doświadczenie zawodowe; uprawnienia elektryczne; wykształcenie zawodowe; prawo jazdy kat. B


Umiejętności: techniczne


Inne: Informacje nt. oferty: praca od poniedziałku do piątku; praca w godzinach 7:00-17:00; umowa o pracę; wynagrodzenie ok. 2 tys. PLN. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: biuro@radwo.pl Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Firmę danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych". Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 03.06.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy z bazy GCI. Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.64.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektu

Kwalifikacje: orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w systemie zmianowym, wynagrodzenie do ustalenia, rodzaj umowy do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub 603 910 541 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
NadarzynInfocentrum
GCI.62.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektów magazynowych

Kwalifikacje: wiek do 40 lat, w przypadku posiadania doświadczenia zawodowego lub uprawnień 50+


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w systemie zmianowym; wynagrodzenie do ustalenia; rodzaj umowy do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub 603 910 541 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Sokołów k/ JanekInfocentrum
GCI.60.2014OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCHskładowanie, magazynowanie towaru; rozładunek i załadunek samochodów; dbanie o zgodność dokumentacji powierzonych materiałów

Kwalifikacje: uprawnienia na wózki widłowe; aktualna książeczka sanepidu; psychotechnika ( bądź gotowość jej wyrobienia); gotowość pracy w systemie zmianowym


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w systemie 3- zmianowym; stawka 12,5 brutto za godzinę; praca w ramach umowy o prace tymczasową. Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich aplikacji drogą elektroniczną na adres: mszczonow@pl.randstad.com tel. 46 819 40 10 bądź osobiście: Randstad ul. Północna 8A 96-320 Mszczonów Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Mszczonów Infocentrum
GCI.28.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektu

Kwalifikacje: wykwalifikowany pracownik ochrony


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa o pracę; praca w systemie 8 i 12 godzinnym; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub do godziny 18:00 603 910 541 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Warszawa OkęcieInfocentrum
GCI.18.2014PRACOWNICY PRAC PRODUKCYJNYCH/ OBSŁUGI MASZYN PRODUKCYJNYCHrealizacja zleceń produkcyjnych; obsługa maszyn produkcyjnych różnego typu

Kwalifikacje: dokładność i rzetelność; mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o prace tymczasową w pełnym wymiarze godzin; gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w systemie 2-zmianowym; miła atmosfera; możliwość kontynuowania współpracy przez bezpośrednie zatrudnienie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Randstad w Mszczonowie, osobiście: ul. Północna 8A pawilon 4 lub telefonicznie +48 46 819 40 10 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.12.2014PRACOWNIK DO PRAC W GOSPODARSTWIE ROLNYMzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: brak


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: system pracy do ustalenia, wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 691 428 148 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Marków TowarzystwoInfocentrum
GCI.033.8.204.2013KIEROWCA KAT. C LUB C+E (1/2 lub CAŁY ETAT)kierowca w firmie produkcyjnej (opakowania drewniane)

Kwalifikacje: pełne uprawnienia kierowcy kat. C lub C+E z psychotechniką i przewozem osób i rzeczy; mile widziane doświadczenie zawodowe


Umiejętności: umiejętność dobrej organizacji miejsca i czasu pracy


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny i dni pracy do ustalenia; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 691 428 148 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
powiat żyrardowskiInfocentrum
GCI.033.8.194.2013WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNYzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wykształcenie kierunkowe (pedagogiczne: edukacja przedszkola i wczesnoszkolna); mile widziana znajomość języka angielskiego i francuskiego


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny pracy do ustalenia; praca od poniedziałku do piątku; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: przedszkole@innabajka.edu.pl Aktualizacja ofert: 02.02.2015 r.
Tartak Brzózki, gmina RadziejowiceInfocentrum
GCI.033.8.149.2013PRACOWNIK RESTAURACJIPrzygotowanie i sprzedaż produktów McDonalds; Uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; Prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów na sali restauracyjnej i części sanitarnej; Prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Kwalifikacje:  


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: mile widziane osoby niepełnosprawne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerami telefonu: Praca w Wolicy Al. Katowicka 10, tel. kom. 694 496 037 lub Praca w Nadarzynie CH Maximus Al. Katowicka 62 A, tel. kom. 608 203 702 Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
Nadarzyn, Wolica Infocentrum
GCI.033.8.126.2013 PAKOWANIEpakowanie produktów; metkowanie; kontrola jakości opakowań

Kwalifikacje: zdolności manualne; dobry wzrok; książeczka SANEPID; wykształcenie min. podstawowe; doświadczenie mile widziane


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: umowa zlecenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: Adrian Czeremużyński, tel.: 46 819 40 10, 501 331 556 lub składać bezpośrednio do firmy: Mszczonów, ul. Północna 8A, paw. 4 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.119.2013PRACOWNIKÓW KUCHNI KFC Radziejowicepracownicy kuchni i pracownik obsługi klienta

Kwalifikacje: Jeśli jesteś energiczny i swoją energią zarażasz innych; Masz ukończone 18 lat; Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu; To szukamy właśnie Ciebie!


Umiejętności: Lubisz pracować z ludźmi; Masz poczucie humoru; Wierzysz w swoje umiejętności.


Inne: Oferujemy Ci same korzyści: Przyjazną atmosferę pracy; Grafik dostosowany do Twoich potrzeb;Szkolenia; Stabilną, ale pełną wyzwań pracę; Możliwości rozwoju; Na okres 3 miesięcy umowa zlecenie, później umowa o pracę. Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych (od początku umowa o pracę). Spodobała Ci się nasza oferta? Prześlij swoje cv na adres: kfc@amrest.eu Czekamy na Ciebie! Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gminne Centrum Informacji przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie (kontakt do pracodawcy). Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
RadziejowiceInfocentrum
GCI.033.8.95.2012PRACOWNIK KUCHNIZgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: Doświadczenie; Wiek 20-50 lat; Prawo jazdy kat. B;


Umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej


Inne: Informacje nt. oferty Umowa o pracę; Praca 5 dni w tygodniu; Godziny pracy 8:00-16:00; Wynagrodzenie do uzgodnienia. Gminne Centrum Informacji przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie (telefon do pracodawcy). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą pod numerem telefonu : 604 973 183 lub o przesłanie aplikacji na adres: biuro@cateringanna.pl Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997r. /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
MszczonówInfocentrum
GCI-125/11MONTER OBUWIAręczny oraz maszynowy montaż obuwia skórzanego; obsługa maszyn obuwniczych

Kwalifikacje: wykształcenie średnie


Umiejętności: zdolności manualne (mile widziane doświadczenie na produkcji); precyzja i dokładność w wykonaniu powierzonych zadań


Inne: Oferujemy: szkolenie zawodowe z obsługi parku maszynowego; stała pracę. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, z tytułem wiadomości „MONTER OBUWIA” na adres e-mail gremax@gremax.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 602-661-492 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 02.02.2015 r.
ŻyrardówInfocentrum

Copyright © 1996-2015 by Plocman Sp. z o.o.