Oferty pracy 
Oferty kandydatów 
Szkolenia 
Wzory CV 
Urzędy pracy 
Zawody 
Linki 
EURES 
Agencje pośrednictwa 
STRONA GŁÓWNA
szukaj
OFERTY PRACY

Numer ofertyStanowiskoZakres
pracy
Miejsce
pracy
Kontakt
GCI.41.2014PRACOWNICY OCHRONYobiekt logistyczny

Kwalifikacje: osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; system ciągły – 24/48; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielami Firmy pod numerami tel.: 609 912 461 lub 603 910 541 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 16.04.2014 r., na prośbę Pracodawcy, informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy z bazy (przekazanie telefonu do Pracodawcy). Aktualizacja oferty:
MszczonówInfocentrum
GCI.39.2014OSOBA DO ROZWOŻENIA PIZZYrozwożenie pizzy do klientów

Kwalifikacje: młoda, energiczna osoba; prawo jazdy kat. B (minimum 3 lata); aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia; mile widziane osoby z własnym samochodem


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o zlecenie; pełny etat (dni i godziny pracy do ustalenia); wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 668 817 555 Aktualizacja oferty:
gmina Mszczonów i okoliceInfocentrum
GCI.36.2014PIZZERMEN/PIZZERprzygotowywanie pizzy, ciepłych potraw z menu; dbałość o wysoką jakość produkcji

Kwalifikacje: chęć do pracy; książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (chęć wyrobienia); dyspozycyjność; odpowiedzialność; doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem


Umiejętności: osoba z inicjatywą, operatywną, ambitną, umiejącą samodzielnie organizować sobie pracę; osoba uczciwa do pracy w pizzerii


Inne: Informacje nt. oferty: przeszkolenie; elastyczny grafik; umowa zlecenie na pełen etat; wynagrodzenie: 1800,00 zł. – 2500,00 zł./ miesięcznie brutto. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: gci@mszczonow.pl w temacie wpisując „PIZZER” Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Gminne Centrum Informacji przekaże CV w każdy piątek na prośbę Pracodawcy drogą elektroniczną (e-mail). Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Nowy Rynek 9Infocentrum
GCI.35.2014KSIĘGOWA DO BIURA RACHUNKOWEGOprowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów grupy Klientów; prowadzenie ewidencji księgowej ksiąg handlowych

Kwalifikacje: znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT); znajomość programów księgowych: WF-Kaper Wapro (wersja Windows), RAKS-dos, RAKS-SQL; przygotowywanie deklaracji podatkowych


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na czas nieokreślony; praca w godzinach 8-16; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy: panią Agnieszka Perlińska tel. 502 395 530 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 08.04.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie numeru telefonu do Pracodawcy). Aktualizacja oferty:
Jaktorów, ul. Chełmońskiego 1Infocentrum
GCI.34.2014OSOBY DO SPRZĄTANIApraca w obiektach hotelowych

Kwalifikacje: mile widziane kobiety


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa zlecenie; praca według grafiku; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: kadry@hpm.com.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 03.04.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu e-mail do Pracodawcy). Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ZbirożaInfocentrum
GCI.33.2014KUCHARZpraca w kuchni hotelowej

Kwalifikacje: doświadczenie zawodowe; wykształcenie kierunkowe – gastronomiczne; książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa zlecenie, z możliwością w dalszej kolejności o pracę; praca według grafiku; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: kadry@hpm.com.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 03.04.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu e-mail do Pracodawcy). Aktualizacja oferty:
Mzczonów, Zbiroża plus wyjazdy w ramach cateringuInfocentrum
GCI.32.2014STAŻYSTA (staż finansowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Żyradowie)pracownik biurowy, asystent działu spedycyjnego; kontrola ubezpieczeń i przeglądów technicznych samochodów; pomoc administracyjna w dziale spedycji

Kwalifikacje: mile widziany mężczyzna, ewentualnie kobieta; wykształcenie min. średnie, mile widziany kierunek spedycja-logistyka


Umiejętności: mile widziany język angielski


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa w sprawie odbywania stażu przez bezrobotnego; praca od poniedziałku do piątku; godziny pracy od 8:30 do 16:30; wynagrodzenie zgodnie ze środkami przyznawanymi w ramach stażu z Powiatowego Urzędu Pracy w Żyrardowie. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: ania_janex@wp.pl w temacie proszę wpisać „STAŻ” lub kontakt z Przedstawicielem Firmy: p. Robert 605 224 453 p. Anna 663 887 761 Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 02.04.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu e-mail i telefonów do Pracodawcy). Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Piekarska 14Infocentrum
GCI.31.2014STAŻYSTA (staż finansowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Żyradowie)prace biurowe

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie, mile widziany kierunek ekonomiczny


Umiejętności: obsługa komputera


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa w sprawie odbywania stażu przez bezrobotnego; praca od poniedziałku do piątku; godziny pracy od 7:45 do 15:45; wynagrodzenie zgodnie ze środkami przyznawanymi w ramach stażu z Powiatowego Urzędu Pracy w Żyrardowie. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: radziejowice@ops.pl w temacie proszę wpisać „STAŻ” Ośrodek Pomocy Społecznej zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 02.04.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu e-mail Pracodawcy). Aktualizacja oferty:
Radziejowice, ul. Kubickiego 3Infocentrum
GCI.30.2014NAUCZYCIEL PEDAGOGIKI WCZESNOSZKOLNEJ LUB PRZEDSZKOLNEJzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: mile widziane doświadczenie zawodowe; wykształcenie wyższe kierunkowe


Umiejętności: umiejętność pracy w grupie


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa o pracę; praca od poniedziałku do piątku; godziny pracy do ustalenia; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: mposmyk@op.pl lub o kontakt telefoniczny 533 672 407, 533 672 406 albo osobiście w siedzibie firmy: Mszczonów, ul. Szkolna 16/18 Aktualizacja oferty:
Mszczonów, ul. Szkolna 16/18Infocentrum
GCI.29.2014SPECJALISTA DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKAprzeprowadzanie szkoleń BHP i dot. ochrony środowiska; prowadzenie dokumentacji i nadzór

Kwalifikacje: minimum 3 lata doświadczenia zawodowego; prawo jazdy kat. B; wykształcenie wyższe


Umiejętności: język angielski na poziomie komunikatywnym; znajomość przepisów na podanym stanowisku


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa o pracę; praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@ergon.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Aktualizacja oferty:
Badowo-Mściska, gmina MszczonówInfocentrum
GCI.28.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektu

Kwalifikacje: wykwalifikowany pracownik ochrony


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa o pracę; praca w systemie 8 i 12 godzinnym; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub do godziny 18:00 603 910 541 Aktualizacja oferty:
Warszawa OkęcieInfocentrum
GCI.27.2014PRACOWNIK OCHRONYochrona obiektu

Kwalifikacje: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: forma zatrudnienia – umowa o pracę; praca w systemie 8 i 12 godzinnym; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Przedstawicielem Firmy: 609 912 461 lub do godziny 18:00 603 910 541 Aktualizacja oferty:
Grodzisk MazowieckiInfocentrum
GCI.25.2014ŚLUSARZ REMONTOWY - SPAWACZprace remontowo-konserwacyjne

Kwalifikacje: uprawnienia spawalniczo-elektryczne i gazowe; wykształcenie zawodowe


Umiejętności: zgodnie ze stanowiskiem


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym; wynagrodzenie: 2200 zł. brutt; praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się z CV do pani Urszuli Konarskiej do siedziby firmy Mszczonów, ul. Warszawska 43 Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.24.2014KELNER-BARMANobsługa konsumentów, catering

Kwalifikacje: minimalne doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe: gastronomiczne


Umiejętności: zgodnie ze stanowiskiem


Inne: Informacje nt. oferty: umowa zlecenie; wynagrodzenie do ustalenie; system pracy ciągły, w tym praca w godzinach nocnych. Ooby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres kadry@hpm.com.pl Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 28.03.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu e-mail do Pracodawcy). Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Mszczonów, ZbirożaInfocentrum
GCI.4.2014.UEWOLONTARIUSZorganizacja koordynująca Gaziantep Training And Youth Association, z Gaziantep w Turcji poszukuje 2 wolontariuszy z Polski

Kwalifikacje: Termin nadsyłania dokumentów aplikacyjnych upływa 28 marca 2014 r. W ich skład wchodzą: aplikacja w polskiej wersji językowej (do pobrania ze strony internetowej EFM, zakładka Home, Aktualności, Wolne miejsca EVS na 2014 r.); aplikacja w angielskiej wersji językowej (do pobrania ze strony internetowej EFM, zakładka Wolontariat); CV i list motywacyjny – w angielskiej wersji językowej


Umiejętności: szukamy osób z komunikatywnym językiem angielskim, których celem będzie praca z dziećmi w szkole oraz w szpitalu onkologicznym dla dzieci


Inne: Informacje nt. oferty: projekt jest 4-miesięczny i ruszy w kwietniu/ maju 2014 r.; projekt jest współfinansowany z Programu ,,Młodzież w Działaniu’’, wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem, ubezpieczeniem i drobne miesięczne kieszonkowe pokrywane jest w 100%. Koszty podróży, pokrywane są 90%. Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 74 811 13 99 lub pisząc na adres mailowy biuro@efm.org.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
TurcjaInfocentrum
GCI.23.2014PAKOWACZprzepakowywanie towaru z pojemników do kartonów, lokowanie towaru na regałach, przyjmowanie towaru zakupowego na magazyn

Kwalifikacje: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o prace na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; stawka 1700 zł. brutto. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) mailem: gci@mszczonow.pl w tytule wiadomości wpisując: pracownik na magazyn (pakowacz) Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 24.03.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy. Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.22.2014KIEROWCA KAT. Bzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: prawo jazdy kat. B


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: praca w godzinach od 10.30 do 14.30; warunki pracy i rodzaj umowy do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do siedziby firmy z aplikacją (CV): Mszczonów, ul. Grójecka 110 lub o przesyłanie aplikacji (CV) mailem: rkulicki@vp.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
powiat żyrardowski, powiat skierniewickiInfocentrum
GCI.20.2014HYDRAULIKzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wykształcenie kierunkowe zawodowe; 3-letnia praktyka zawodowa


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o prace na czas określony; gotowość do pracy w systemie ciągłym, system 4 brygadowy; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do siedziby firmy z aplikacją (CV) do pani Urszuli Konarskiej: Mszczonów, ul. Warszawska 43 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 19.03.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu siedziby Pracodawcy). Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.19.2014ELEKTRYKzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wykształcenie kierunkowe zawodowe, uprawnienia SEP do 15 kV


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o prace na czas określony; gotowość do pracy w systemie ciągłym, system 4 brygadowy; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do siedziby firmy z aplikacją (CV) do pani Urszuli Konarskiej: Mszczonów, ul. Warszawska 43 Gminne Centrum Informacji przekazuje w dniu 19.03.2014 r. na prośbę Pracodawcy informację osobom zainteresowanym, szukającym pracy (przekazanie adresu siedziby Pracodawcy). Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.18.2014PRACOWNICY PRAC PRODUKCYJNYCH/ OBSŁUGI MASZYN PRODUKCYJNYCHrealizacja zleceń produkcyjnych; obsługa maszyn produkcyjnych różnego typu

Kwalifikacje: dokładność i rzetelność; mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych


Umiejętności: zdolności manualne


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o prace tymczasową w pełnym wymiarze godzin; gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w systemie 2-zmianowym; miła atmosfera; możliwość kontynuowania współpracy przez bezpośrednie zatrudnienie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Randstad w Mszczonowie, osobiście: ul. Północna 8A pawilon 4 lub telefonicznie +48 46 819 40 10 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.3.2014.UEPRACOWNICY PRAC PRODUKCYJNYCH/ MAGAZYNOWYCHkompletowanie zamówień; pakowanie produktów; załadunek/rozładunek towaru; kontrola jakości produktów

Kwalifikacje: dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące; doświadczenie w pracy w magazynie bądź na produkcji jako dodatkowy atut; doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut; prawo jazdy kat. B (mile widziane)


Umiejętności: komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego


Inne: Informacje nt. oferty: legalna i stabilna praca w Holandii; wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO); pomoc w relokacji do Holandii; zakwaterowanie od 76 euro brutto/tydzień/osoba; ubezpieczenie od 16,63 euro netto/tydzień/osoba. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Randstad w Mszczonowie, osobiście: ul. Północna 8A pawilon 4 lub telefonicznie +48 46 819 40 10 Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
HolandiaInfocentrum
GCI.1-2.2014.UEWOLONTARIUSZ PROJEKTUwolontariusz projektu we Włoszech (projekt powinien rozpocząć się 01.04.2014 i potrwać 6 miesięcy) lub w Gmabii (projekt powinien rozpocząć się 01.06.2014 i potrwać 12 miesięcy)

Kwalifikacje: opis projektów na stronach: http://www.efm.org.pl/index.php?action=newsselected&id=239 Gambia http://www.efm.org.pl/index.php?action=newsselected&id=235 Włochy


Umiejętności: zgodnie z wymaganiami


Inne: Projekty są współfinansowane z Programu „Młodzież w Działaniu”: wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem, ubezpieczeniem i drobne miesięczne kieszonkowe pokrywane jest w 100%; koszty podróży pokrywane są w 90%; aplikacja w polskiej wersji językowej (do pobrania ze strony internetowej EFM, zakładka Home, Aktualności, Wolne miejsca EVS na 2014 r.); aplikacja w angielskiej wersji językowej (do pobrania ze strony internetowej EFM, zakładka Wolontariat); CV i list motywacyjny – w angielskiej wersji językowej. Jeśli jesteś zainteresowana/ny działaniami woluntarystycznymi zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszymi opisami projektów, dostępnymi na stronie Europejskiego Forum Młodzieży http://www.efm.org.pl Chętni mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 74 811 13 99 lub pisząc na adres mailowy biuro@efm.org.pl Czekamy na zgłoszenia. Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Włochy i GambiaInfocentrum
GCI.14.2014SPECJALISTA DS. PRODUKCJIplanowanie, nadzór i organizacja produkcji farmaceutyków zgodnie z planem produkcyjnym oraz standardami jakościowymi; kontrola warunków wytwarzania; opracowywanie, wypełnianie i weryfikacja raportów serii; organizacja aktywności produkcyjnych, dopuszczenie pomieszczeń, sprzętu i materiałów do produkcji wyrobów farmaceutycznych; zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sprzętu produkcyjnego; zapewnienie przepływu informacji, zgodnie z instrukcjami i procedurami w celu realizacji operacji produkcyjnych w zgodzie z polityką bezpieczeństwa, jakości, higieny i celów firmy; udział w czynnościach związanych z produktem niezgodnym, reklamacjami, wycofaniem oraz odchyleniami; planowanie i nadzór nad kalibracją i konserwacją urządzeń produkcyjnych zgodnie z planem walidacji i harmonogramem przeglądów okresowych; - udział w realizacji działań naprawczych wynikających z międzynarodowych i wewnętrznych audytów; zapewnienie zgodności warunków produkcji i przechowywania produktów farmaceutycznych stosownie do zatwierdzonej dokumentacji (specyfikacji technicznej i procedur) w celu osiągnięcia wymaganej jakości; szkolenia wstępne, okresowe i stanowiskowe dla personelu produkcyjnego

Kwalifikacje: dyplom ukończenia studiów wyższych na jednym z następujących kierunków: biologia, farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa albo posiadać ukończone studia wyższe na kierunku lekarskim lub kierunku weterynaria; co najmniej dwuletni staż pracy w wytwórniach produktów leczniczych (produkcja sterylna) na podobnym stanowisku; doświadczenie w prowadzeniu audytów zewnętrznych i wewnętrznych; dyspozycyjność i akceptacja dla pracy w godzinach nocnych


Umiejętności: bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca na co dzień wykonywana jest w środowisku anglojęzycznym, rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są po angielsku); znajomość zasad GMP; biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows).


Inne: Informacje nt. oferty: satysfakcjonujące i stabilne warunki pracy; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia; szkolenia wspierające rozwój zawodowy; przyjazna atmosfera w pracy. Osoby spełniające ww. kryteria proszone są o przesyłanie Aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w języku angielskim w temacie „Specjalista ds. Produkcji – Monrol Poland Ltd” na adres e-mail: gci@mszczonow.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.13.2014SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCIsamodzielne wykonywanie i ocena badań mikrobiologicznych i chemicznych w celu dostarczania informacji o jakości badanych materiałów wyjściowych, produktów pośrednich, materiałów opakowaniowych, produktów luzem oraz produktów końcowych w oparciu o normy, specyfikacje, farmakopeę, zasady GMP, GLP i GRP; zatwierdzanie dokumentów, raportów oraz wyników i analiz w systemie; zatwierdzanie specyfikacji, instrukcji próbkowania oraz metod analitycznych, opracowanie i wdrożenie procedur kontroli jakości; koordynacja i nadzór nad umowami kontraktowymi oraz analizami zlecanymi na zewnątrz; nadzór nad funkcjonowaniem działu kontroli jakości w tym badań stabilności, walidacji i kalibracji; zapewnienie przeprowadzenia i udokumentowania wymaganych badań i analiz; sprawdzanie prowadzenia konserwacji pomieszczenia laboratoryjnego i aparatury w dziale; monitorowanie i kontrola środowiska w zakładzie produkcyjnym; zapewnienie przepływu informacji, zgodnie z instrukcjami i procedurami w celu realizacji operacji produkcyjnych w zgodzie z polityką bezpieczeństwa, jakości, higieny i celów firmy; utrzymywanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa i higieny w odniesieniu do pomieszczeń strefy pracy, produkcji i kontroli zgodności warunków z procedurami; - zapewnienie zgodności operacji wytwarzania z wymaganiami BHP; - uczestnictwo w realizacji działań naprawczych wynikających z przeprowadzonych wewnętrznych i zagranicznych audytów jakości; uczestnictwo w działaniach związanych z produktem niezgodnym, reklamacjami, wycofaniem oraz odchyleniami; przeprowadzanie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego. niezgodnego ze specyfikacją; kontrola warunków przechowywania surowców, materiałów opakowaniowych i gotowych produktów farmaceutycznych oraz zapewnienie przechowywania dokumentacji serii

Kwalifikacje: dyplom ukończenia studiów wyższych na jednym z następujących kierunków: biologia, farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa albo posiadać ukończone studia wyższe na kierunku lekarskim lub kierunku weterynaria; co najmniej dwuletni staż pracy w wytwórniach produktów leczniczych (produkcja sterylna) przy wykonywaniu czynności z zakresu analizy jakościowej i ilościowej produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych lub innych badań i czynności kontrolnych niezbędnych do oceny jakości produktów leczniczych i warunków ich wytwarzania; doświadczenie w prowadzeniu audytów zewnętrznych i wewnętrznych; dyspozycyjność i akceptacja dla pracy w godzinach nocnych


Umiejętności: bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca na co dzień wykonywana jest w środowisku anglojęzycznym, rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są po angielsku); znajomość zasad GMP (potwierdzona świadectwami ukończenia szkoleń z zakresu Dobrej Praktyki Wytwarzania); biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)


Inne: Informacje nt. oferty: satysfakcjonujące i stabilne warunki pracy; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia; szkolenia wspierające rozwój zawodowy; przyjazna atmosfera w pracy. Osoby spełniające ww. kryteria proszone są o przesyłanie Aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w języku angielskim w temacie „Specjalista ds. kontroli jakości – Monrol Poland Ltd” na adres e-mail: gci@mszczonow.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.12.2014PRACOWNIK DO PRAC W GOSPODARSTWIE ROLNYMzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: brak


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: system pracy do ustalenia, wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 691 428 148 Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Marków TowarzystwoInfocentrum
GCI.10.2014PRACOWNIK DS. TECHNICZNYCHkonserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń, dokonywanie cyklicznych przeglądów sprzętu copakingowego, wykonywanie wszelkich prac technicznych zleconych przez przełożonego, współpraca z działem produkcji w celu optymalizacji procesu produkcyjnego

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie, uprawnienia SEP do 1 KV, mile widziana podstawowa znajomość budowy i konstrukcji maszyn


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania


Inne: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: igosiewska@fmlogistic.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.9.2014PRACOWNIK MAGAZYNUprzyjmowanie i wydawanie towaru, kontrola przyjmowane towaru pod względem jakościowym i ilościowym, wprowadzanie danych do programu magazynowego, przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych, kontrola stanów magazynowych

Kwalifikacje: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Umiejętności: zdolność samoorganizacji pracy, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office), umiejętność pracy w zespole, dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów magazynowych


Inne: Osoby zainteresowane prosimy o składanie swojego CV na adres: poczta@mazovia-garden.pl Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
OsuchówInfocentrum
GCI.033.8.204.2013KIEROWCA KAT. C LUB C+E (1/2 lub CAŁY ETAT)kierowca w firmie produkcyjnej (opakowania drewniane)

Kwalifikacje: pełne uprawnienia kierowcy kat. C lub C+E z psychotechniką i przewozem osób i rzeczy; mile widziane doświadczenie zawodowe


Umiejętności: umiejętność dobrej organizacji miejsca i czasu pracy


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny i dni pracy do ustalenia; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przedstawicielem Firmy pod numerem telefonu: 691 428 148 Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
powiat żyrardowskiInfocentrum
GCI.033.8.194.2013WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNYzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wykształcenie kierunkowe (pedagogiczne: edukacja przedszkola i wczesnoszkolna); mile widziana znajomość języka angielskiego i francuskiego


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; godziny pracy do ustalenia; praca od poniedziałku do piątku; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: przedszkole@innabajka.edu.pl Aktualizacja ofert: 01.04.2014 r.
Tartak Brzózki, gmina RadziejowiceInfocentrum
GCI.033.8.173.2013OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGOzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: wykształcenie średnie (najlepiej techniczne); podstawowa obsługa komputera w tym oprogramowania MS Office; uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego (mile widziana); doświadczenie na podobnym stanowisku


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: system pracy i warunki wynagrodzenia do uzgodnienia Osoby zainteresowane prosimy o składanie swojego cv na adres e-mail: rekrutacja@ergon.pl Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert firma nie zwraca. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Badowo-Mściska, gm. MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.153.2013OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO W STRUKTURZE VMSprace magazynowe

Kwalifikacje: wykształcenie zawodowe; dyspozycyjność; doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)


Umiejętności: umiejętność pracy w zespole


Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na umowę o pracę; szkolenie na wózki widłowe; bogaty pakiet socjalny (paczki dla pracowników i ich dzieci, spotkania Integracyjne, wycieczki i itd.) Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: 516 010 219 lub wysyłanie CV na adres mailowy: praca_mszczonow@fmlogistic.pl Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych dnia 29.08.1997 r. /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.149.2013PRACOWNIK RESTAURACJIPrzygotowanie i sprzedaż produktów McDonalds; Uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; Prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów na sali restauracyjnej i części sanitarnej; Prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Kwalifikacje:  


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: mile widziane osoby niepełnosprawne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerami telefonu: Praca w Wolicy Al. Katowicka 10, tel. kom. 694 496 037 lub Praca w Nadarzynie CH Maximus Al. Katowicka 62 A, tel. kom. 608 203 702 Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Nadarzyn, Wolica Infocentrum
GCI.033.8.126.2013 PAKOWANIEpakowanie produktów; metkowanie; kontrola jakości opakowań

Kwalifikacje: zdolności manualne; dobry wzrok; książeczka SANEPID; wykształcenie min. podstawowe; doświadczenie mile widziane


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: umowa zlecenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 46 819 40 10 lub składać bezpośrednio do firmy: Mszczonów, ul. Północna 8A, paw. 4 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.119.2013PRACOWNIKÓW KUCHNI KFC Radziejowicepracownicy kuchni i pracownik obsługi klienta

Kwalifikacje: Jeśli jesteś energiczny i swoją energią zarażasz innych; Masz ukończone 18 lat; Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu; To szukamy właśnie Ciebie!


Umiejętności: Lubisz pracować z ludźmi; Masz poczucie humoru; Wierzysz w swoje umiejętności.


Inne: Oferujemy Ci same korzyści: Przyjazną atmosferę pracy; Grafik dostosowany do Twoich potrzeb;Szkolenia; Stabilną, ale pełną wyzwań pracę; Możliwości rozwoju; Na okres 3 miesięcy umowa zlecenie, później umowa o pracę. Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych (od początku umowa o pracę). Spodobała Ci się nasza oferta? Prześlij swoje cv na adres: kfc@amrest.eu Czekamy na Ciebie! Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gminne Centrum Informacji przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie (kontakt do pracodawcy). Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
RadziejowiceInfocentrum
GCI.033.8.44.2013SPAWACZ zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenia zawodowego min. 1 rok; dyspozycyjność


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; pracę w systemie 3 zmianowym; szkolenia; możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane, proszone są o wysyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@ergon.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Mszczonów - Badowo Mściska Infocentrum
GCI.033.8.42.2013STOLARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenia zawodowego min. 1 rok; dyspozycyjność


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; pracę w systemie 3 zmianowym; szkolenia; możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane, proszone są o wysyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@ergon.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Mszczonów - Badowo Mściska Infocentrum
GCI.033.8.40.2013ZBROJARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: doświadczenia zawodowego min. 1 rok; dyspozycyjność


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; pracę w systemie 3 zmianowym; szkolenia; możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane, proszone są o wysyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@ergon.pl Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Mszczonów - Badowo Mściska Infocentrum
GCI.033.8.139.2012 PIEKARZzgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: mężczyzna; wiek do 50 lat; doświadczenie zawodowe mile widziane; wykształcenie kierunkowe mile widziane


Umiejętności: brak


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę na okres próbny; godziny pracy: 6-7 h/ nocna zmiana; ciągły system pracy; wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z przedstawicielem firmy pod numerem telefonu: 601 076 554 Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.99.2012OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGOjazda wózkiem widłowym, rozładunek samochodów, praca na magazynie

Kwalifikacje: uprawnienia: wózki widłowe, psychotechnika; wykształcenie min. średnie; książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia; zdolności manualne; mile widziane doświadczenie


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: dni pracy: pon-pt, godziny pracy: system 3-zmianowy, umowa zlecenie, 12,50 zł brutto za godzinę. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 46 819 40 10 lub składać bezpośrednio do firmy: Mszczonów, ul. Północna 8A, paw. 4 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.98.2012PRACOWNIK MAGAZYNOWYrozładunek samochodów, segregacja towaru, praca fizyczna

Kwalifikacje: zdolności manualne, wykształcenie min. podstawowe, książeczka SANEPID, doświadczenie mile widziane, siła fizyczna


Umiejętności:  


Inne: Informacje nt. oferty: dni pracy: pon-pt, godziny pracy: system 3-zmianowy, umowa zlecenie, 10,50 zł brutto za godzinę. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 46 819 40 10 lub składać bezpośrednio do firmy: Mszczonów, ul. Północna 8A, paw. 4 lub e-mail: mszczonow@pl.randstad.com Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.95.2012PRACOWNIK KUCHNI (2 osoby)Zgodnie ze stanowiskiem

Kwalifikacje: Doświadczenie; Wiek 20-50 lat; Prawo jazdy kat. B;


Umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej


Inne: Informacje nt. oferty Umowa o pracę; Praca 5 dni w tygodniu; Godziny pracy 8:00-16:00; Wynagrodzenie do uzgodnienia. Gminne Centrum Informacji przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie (telefon do pracodawcy). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą pod numerem telefonu : 604 973 183 lub o przesłanie aplikacji na adres: biuro@cateringanna.pl Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997r. /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
Żyrardów, MszczonówInfocentrum
GCI.033.8.1.2012SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWYkoordynacja przebiegu transportu; przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych

Kwalifikacje: doświadczenie zawodowe; minimum wykształcenie średnie


Umiejętności: dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie


Inne: Informacje nt. oferty: umowa o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail anetamarkus@gmail.com lub o kontakt telefoniczny: 503 054 289; 503 054 290 Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
MszczonówInfocentrum
GCI-125/11MONTER OBUWIAręczny oraz maszynowy montaż obuwia skórzanego; obsługa maszyn obuwniczych

Kwalifikacje: wykształcenie średnie


Umiejętności: zdolności manualne (mile widziane doświadczenie na produkcji); precyzja i dokładność w wykonaniu powierzonych zadań


Inne: Oferujemy: szkolenie zawodowe z obsługi parku maszynowego; stała pracę. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, z tytułem wiadomości „MONTER OBUWIA” na adres e-mail gremax@gremax.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 602-661-492 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)". Aktualizacja oferty: 01.04.2014 r.
ŻyrardówInfocentrum

Copyright © 1996-2014 by Plocman Sp. z o.o.