GCI2018/09/65 OPERATOR WSPARCIA PRODUKCJI

Dane kontakowe

Firma: AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SP. Z O.O.
Adres: Wrocław
miejsce pracy: Błonie

KONTAKT

data dodania: 26.09.2018 13:32
ważna do: 31.12.2019 00:00
liczba miejsc: 5

Ilość wyświetleń: 239

Treść oferty:

praca na produkcji w branży automotive (produkcja) w systemie 3 zmianowym/ 4 brygadowym; proste prace produkcyjno - montażowe
nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenia wdrażające
umowa cywilno-prawna ze wszystkimi składkami ZUS;
darmowy dojazd z Żyrardowa;
atrakcyjna stawka godzinowa 18,00 zł brutto + dodatki zmianowe;
weekendy tylko dla chętnych na zapisy;
ubezpieczenie grupowe na życie PZU;
możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta;
opieka Koordynatora.

DROGA SKŁADANIA APLIKACJI:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z Koordynatorem.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Drogi Kandydacie, 25 maja 2018 roku to data wejścia w życie Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które
ma na celu ochronę Twoich danych osobowych.
Jako Grupa Exact Systems S.A. popieramy wszystkie działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych i podnoszenie świadomości w tym zakresie. W związku z powyższym przesyłamy Ci informacje o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Ci w związku z tym prawach.

1. W związku ze wspólnie prowadzaną rekrutacją Administratorami Twoich danych osobowych są:
- Automotive Assembly Systems sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław (KRS 0000255644),
- Exact Systems Spółka Akcyjna, ul. Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS 0000569528),
- Control + Rework Service Polska sp. z o.o., z ul. Portowa 16 L, lok. 420, 44-102 Gliwice (KRS 0000127782),
- EXACT SYSTEMS GmBH, Am Klinikum 7, 02826 Görlitz.
2. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi kontaktuj się proszę z odo@aasystems.pl lub pocztą: Automotive Assembly Systems sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław.
3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach:
a) realizacji procesu rekrutacji z Twoim udziałem [podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE Nr 119, str 1) dalej zwane „Rozporządzenie RODO”] w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
b) Prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia RODO).
Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zamieszczenia danych osobowych w bazie kandydatów.
c) Marketingu usług Administratora, w szczególności takich czynności jak: przesyłanie informacji o nowych ofertach pracy i usług, formach kontaktu z Administratorem i innych aktywnościach Administratora [podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
d) Ochrony przed roszczeniami a także dochodzenia roszczeń, podstawą przetwarzania jest prawie uzasadniony interes Administratora [podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia RODO].
4. Okres przetwarzania danych osobowych uzależniony jest od jego celu przetwarzania przez Administratora i tak odpowiednio dla celu:
a) wskazanego w pkt 3 lit. a), b), c) – dane będą przechowywane przez okres prowadzonych rekrutacji ale nie dłużej niż 12 miesięcy od daty Twojego zgłoszenia do rekrutacji albo od momentu odwołania wyrażonej zgody;
b) wskazanego w pkt 3 lit d) – dane osobowe będą przechowywane przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń, jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec Administratora;
5. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą Administratorzy, wymienieni w punkcie 1.
6. Masz prawo do:
a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia;
b) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
c) przenoszenia danych, co oznacza, że możesz nas poprosić o udostępnienie Twoich danych w powszechnie używanym formacie umożliwiających ich odczyt;
d) wniesienia sprzeciwu (dotyczy przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadniony interes);
e) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem.
7. Podczas rekrutacji nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany i nie stosujemy profilowania.

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie przeprowadza na prośbę pracodawcy rekrutację wewnętrzną wśród osób zarejestrowanych w bazie GCI, jako osoby poszukujące/planujące zmienić zatrudnienie.

Zakres obowiązków:

praca na produkcji w branży automotive (produkcja) w systemie 3 zmianowym/ 4 brygadowym;
proste prace produkcyjno - montażowe

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się