GCI2024/03/80 Technik Infrastruktury

Dane kontakowe

Firma: Corning Optical Fiber Sp. z o.o.
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: Mszczonów (96-320), ul. Tarczyńska 114

KONTAKT

data dodania: 25.03.2024 14:22
ważna do: 31.12.2024 00:00
liczba miejsc: 1

Ilość wyświetleń: 49

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Jakie będą Twoje zadania:
- Utrzymanie techniczne urządzeń (w tym nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy w obszarze magazynu) oraz systemów infrastruktury
- Monitorowanie kosztów i niezawodności systemów/urządzeń/budynków
- Rozwijanie wiedzy techników z zakresu zasad działania urządzeń i systemów
- Prowadzenie projektów oszczędnościowych/modernizacyjnych
- Nadzór nad dokumentacją

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie min. 3 lata w dziale technicznym firmy produkcyjnej
- Wiedza techniczna z zakresu: elektryki, mechaniki i pneumatyki
- Doświadczenie w tworzeniu planów przeglądowych i diagnozowaniu przyczyn awarii
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy:
- Premie roczne
- Prywatną opiekę medyczną
- Dofinansowanie do karty MultiSport
- Wczasy pod gruszą
- Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
- Dostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
- Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie swojej aplikacji poprzez link zamieszczony w zakładce Kontakt.

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się