GCI2024/04/90 Kierowniczka/Kierownik Produkcji

Dane kontakowe

Firma: Corning Optical Fiber Sp. z o.o.
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: Mszczonów (96-320), ul. Tarczyńska 114

KONTAKT

data dodania: 16.04.2024 15:51
ważna do: 31.12.2024 00:00
liczba miejsc: 1

Ilość wyświetleń: 12

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Jesteśmy firmą, która wynalazła światłowód i opracowała najlepszą technologię jego produkcji. Około 40% wszystkich światłowodów na świecie zostało wyprodukowanych właśnie przez nas. Pracujemy w kulturze opartej na zaangażowaniu, współpracy i ciągłym dążeniu do doskonałości.
W Mszczonowie pod Warszawą powstała pierwsza w Polsce fabryka włókna światłowodowego – jeden z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych typu hi-tech w Europie. Ta wyjątkowa inwestycja typu greenfield otwiera nowe możliwości zarówno przed inżynierami, specjalistami, jak i pracownikami produkcji.
Na pracowników zatrudnionych w nowym zakładzie czeka zautomatyzowany park maszynowy oraz możliwość udziału w transferze najnowocześniejszej technologii i kształtowania całego procesu produkcji.
Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska inżynieryjne oraz specjalistyczne w obszarach m.in.: finansów, logistyki czy HR. Jest to najlepszy moment, aby do nas dołączyć.
Zapraszamy do sprawdzenia najnowszych ofert pracy!

Twój zakres obowiązków:
- Współtworzenie i wdrażanie strategii na obszarze wytwarzania włókna światłowodowego.
- Zarządzanie podległym zespołem i zapewnienie przestrzegania przez niego obowiązujących procedur.
- Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego.
- Ustalanie priorytetów produkcyjnych na podstawie zaplanowanych zleceń, dostępności zasobów i przepływu materiałów.
- Raportowanie i analiza wyników.
- Aktywne uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych.

Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym/liderskim w firmie produkcyjnej.
- Rozwinięte zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem.
- Znajomość narzędzi Lean Management.
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie na życie
- parking dla pracowników
- dodatkowe świadczenia socjalne
- wyprawka dla dziecka
- wyprawka szkolna
- program rekomendacji pracowników
- dofinansowanie do posiłków
- dostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
- premia roczna

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie swojej aplikacji poprzez link zamieszczony w zakładce Kontakt.

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się