GCI2024/04/105 Kierowca betonomieszarki kat. C

Dane kontakowe

Firma: Budokrusz Spółka Akcyjna
Adres: Grodzisk Mazowiecki, Odrano Wola
miejsce pracy: Mszczonów

KONTAKT

data dodania: 23.04.2024 15:48
ważna do: 31.12.2024 00:00
liczba miejsc: 1

Ilość wyświetleń: 20

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Opis
Firma Budokrusz S.A. poszukuje kandydata.

Zakres obowiązków
- Prowadzenie oraz obsługa betonomieszarki
- Dbanie o powierzony sprzęt pod względem technicznym i estetycznym

Wymagania
- karta kierowcy
- świadectwo kwalifikacji
- aktualne badania lekarskie i psychologiczne
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. C
- doświadczenie

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
- umowa o współpracy (własna działalność)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV lub o kontakt telefoniczny podany w zakładce "Kontakt".
Link do oferty w zakładce "Kontakt".

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się